Nefunkční web Sky Europe

26. 05. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladové letecké společnosti Sky Europe nejedou od dnešního odpoledne internetové stránky. Krátkou chvíli bylo možné rezervovat letenky přes náhradní adresu https://booking.skyeurope.com/, ani ta už ale v této chvíli (26.5.2009 v 19 hodin) není dostupná.

Štítky:
Letenky, Letenky SkyEurope, SkyEurope

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Sky Europe hlásí zlepšení hospodaření

  (28.05.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost Sky Europe snížila během tří měsíců svou ztrátu až o 41%. Dnes to uvedl server Idnes.cz. Za poslední čtyři měsíce zaznamenala letecká společnost Sky Europe větší obsazenost letadel a navíc jí pomáhají i vedlejší příjmy za prodej občerstvení během letu a za poplatky za zavazadla.

 • Sky Europe spouští akci na levné letenky

  (09.06.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Sky Europe spustila akci na levné letenky. Akční nabídka platí do neděle 14.června 2009 a platí pro lety v období od 1.července do 24.října 2009. Aerolinka Sky Europe nabízí levné letenky do vybraných evropských měst již od €33 a letních destinacích od €44. Cena platí jednosměrně, zahrnuje letištní poplatky a taxy.

 • Sky Europe: 100.000 levných letenek od €19

  (02.06.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Sky Europe nabízí levné letenky již od €19. Cena platí pro jednosměrný let a zahrnuje poplatky. Letět za akční ceny můžete například na trasách Praha - Alicante, Praha - Split nebo si vybrat z řady dalších letů z Prahy, Bratislavy a Vídně.

 • Zpáteční letenky do Barcelony, Sofie či Nice od 1743 Kč

  (23.03.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Austrian Airlines nabízí zpáteční letenky Vídeň – Barcelona, Sofia či Nice od €68,62 tedy v přepočtu za 1743 Kč. Cena platí pro zpáteční letenky včetně daní a poplatků rezervované na austrian.com. Letenky se dají rezervovat v rámci "Redticket Europe".


Sponzorované odkazy


Letenky do Bahrajnu

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.