WizzAir slaví narozeniny a nabízí 20% slevu

19. 05. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová společnost WizzAir slaví své páté narozeniny a oslavuje slevou 20% na všechny své letenky. Letenky v akci můžete koupit pouze dnes (19.května 2009). Sleva platí na cenu letenky včetně daní, nevztahuje se na nepovinné poplatky (například za přepravená zavazadla) a poplatek za rezervaci. Doba cestování není příliš omezena, letenka musí být proletěná do 27.března 2010.

Štítky:
Letenky, Letenky v akci, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Wizzair nabízí slevu 20 % na všechny letenky

  (23.06.2009, Letenky levně) Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizzair nabízí slevu 20 % na všechny své lety z Prahy. Pokud chcete tuto slevu využít, je nezbytné letenky zakoupit dnes nebo zítra (23. a 24. června) a termín odletu musí být do 27. března 2010.

 • bmibaby nabízí slevu 50% na letenky

  (25.02.2010, Akční letenky.cz) Chcete ušetřit na letenkách až polovinu? Pak si zarezervujte levné letenky s nízkonákladovou leteckou společností bmibaby právě teď! Slevu až 50% nabízí bmibaby na vybrané letenky pro období od března do května.

 • SAS nabízí velkou slevu pro děti

  (19.10.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost SAS Scandinavian Airlines nabízí nově velkou slevu pro děti od 2 do 11 let. Pokud si zarezervujete letenky do 25. října 2009, letenka pro dítě bude stát o čtvrtinu méně. Navíc můžete využít také toho, že se i na děti vztahuje povolená váha přepravovaného zavazadla 20 kg.

 • Austrian nabízí slevu 10% na dárkové vouchery

  (14.12.2009, Akční letenky.cz) Ještě nemáte pro svou rodiny či přátele dárek pod stromeček? Letecká společnost Austrian Airlines nabízí speciální slevu 10% na dárkové vouchery do 24. prosince 2009. Vouchery jsou dostupné v různých měnách, v českých korunách jej ale Austrian nenabízí. Můžete si však zakoupit voucher v eurech.


Sponzorované odkazy


Letenky do Srbska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.