Smart Wings zavádí linku Praha - Cagliari

20. 05. 2009     Akční letenky.cz

SmartWings zavádí novou linku z Prahy do italského Cagliari na Sardinii. Let bude operován každou sobotu moderními letouny Boeing 737-500. Neváhejte a využijte pro svou dovolenou přímý let z Prahy. SmartWings na všech svých letech občerstvení zdarma. Všichni pasažéři SmartWings mohou zdarma přepravit 5kg kabinového a 20kg odbaveného zavazadla.

Štítky:
Smart Wings

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Smart Wings zavádí novou linku Praha - Burgas

  (11.06.2009, Akční letenky.cz) Smart Wings zavádí novou linku z Prahy do bulharského Burgasu. Let bude operován každou neděli moderními letouny Boeing 737-800. Využijte pro svou dovolenou přímý let z Prahy za zajímavé ceny. Smart Wings nabízí na všech svých letech občerstvení zdarma. Všichni pasažéři Smart Wings mohou zdarma přepravit 5kg kabinového a 20kg odbaveného zavazadla.

 • Smart Wings zavede novou linku do Patrasu

  (29.04.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings nabízí novou pravidelnou linku Praha - Patras. Společnost tak rošiřuje síť letů do Řecka. Let bude operován jednou týdně v neděli od 24.května do 4.října 2009 a bude ho obsluhovat moderní letoun Boeing 737-500. Smart Wings na všech svých letech občerstvení zdarma.

 • Smart Wings otevírá novou linku do Milána

  (29.03.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings zahájila včera lety na trase Praha – Miláno Bergamo. Nový let bude operován 4x týdně v pondělí, ve čtvrtek, v pátek a v neděli a zatím je v nabídce do konce října.

 • Smart Wings rozšiřuje nabídku o lety z Polska

  (26.04.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Smart Wings otevře od 10. června 2010 2 nové trasy z Polska. Jedenkrát týdně vždy ve čtvrtek nabídne linku Varšava – Dubaj a Katovice – Dubaj. Lety budou v nabídce i během zimní sezóny. Pro české cestující by mohla být zajímavá zejména linka z letiště Katovice.


Sponzorované odkazy