ČSA: levné letenky místo zrušených letů nízkonákladových aerolinek

02. 07. 2009     Akční letenky.cz

Letecká společnost ČSA nabízí na svých stránkách řešení pro cestující vybraných nízkonákladových společností, jejichž let byl buď zrušen, nebo opožděn. Vyřešit problém mnoha cestujících by měly levné letenky od 1400 Kč (€50) včetně poplatků, tato nabídka ale platí pouze pro vybrané nízkonákladové letecké společnosti a letenky rezervované do 30. června 2009.

Štítky:
ČSA, Letenky, Letenky ČSA, Levné letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • SeatGuru.com - už si nikdy nevyberete v letadle špatné místo

  (25.02.2009, Letenkář.cz) Taky jste zažili ten pocit, kdy jste letěli dálkový let, třeba z Prahy do jihokorejského Soulu a protože jste neodhadli, které místo je v letadle nejlepší, tak jste si cestu pěkně protrpěli? Chcete těmto zážitkům předejít? Pak stačí jediné, než si zakoupíte letenku a vyberete konkrétní sedadlo v letadle, navštívit server SeatGuru.com. Zde si vyberete leteckou společnost, typ ...

 • Vyhrajte letenky od společnosti Swiss!

  (04.05.2010, Letenky levně) Pokud jste soutěživý typ a nebude vám vadit, když aerolinkám Swiss sdělíte některé své osobní údaje, zúčastněte se jarní soutěže o zpáteční letenky po Evropě! Soutěží se hned o deset báječných cen: 1. místo: 2 zpáteční letenky v Business Class po Evropě 2. místo: 2 zpáteční letenky v Economy Class do Švýcarska 3. – 10. místo: dárkový balíček od společnosti Swiss.

 • Skytrax: nejlepší aerolinky na světě pro rok 2010

  (24.05.2010, Akční letenky.cz) Prestižní ocenění Skytrax Aerolinka roku 2010 má své vítěze. První místo získala aerolinka Asiana Airlines, hned za ní se umístila společnost Singapore Airlines a třetí místo obsadila Qatar Airways. V první desítce se umístily například i společnosti Air New Zealand či Emirates. Evropskou aerolinku byste ale mezi top 10 aerolinkami světa hledali marně.

 • Levné letenky: podzimní Evropa láká svou inspirací

  (22.10.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost České aerolínie ČSA se neobjevuje pouze v negativním světle. Zrovna teď nabízí pro někoho velmi zajímavou nabídku – podzimní Evropu za lákavé ceny. Snili jste na své dovolené o tom, jak na vás dýchne atmosféra památek a místo toho vám dýchal za krk dav turistů?


Sponzorované odkazy


Letenky do Rumunska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.