Francouzi dnes uvolnili zadržované letadlo SkyEurope

07. 07. 2009     Akční letenky.cz

Francouzský soud dnes rozhodl o tom, že uvolní zadržované letadlo SkyEurope, které zůstalo 22. června na letišti Paříž Orly. Letadlo zabavili SkyEurope kvůli neuhrazeným manipulačním poplatkům a až dnešní soud rozhodl o jeho navrácení. Na své domovské letiště se letadlo SkyEurope vrátí, jakmile se k němu dostane jeho posádka.

Štítky:
SkyEurope

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Akcionáři SkyEurope řeší budoucnost aerolinky

  (14.07.2009, Akční letenky.cz) Dnes se sejdou akcionáři vlastníka letecké společnosti SkyEurope – SkyEurope Holding. Měli by rozhodnout o tom, co bude s firmou dál. Podle iDNES.cz se má na valné hromadě také odhalit tajemný investor, o kterém vedení SkyEurope mluví již rok. Podle Jana Sůry si nový investor vynutil odchod Jasona Bittera z vedoucí funkce.

 • Krach SkyEurope na dohled?

  (14.08.2009, Akční letenky.cz) SkyEurope dnes čelí hned dvěma ultimátům. Kromě vídeňského letiště, které požaduje, aby společnost dnes uhradila své dluhy, přichází další hrozba od zaměstnanců společnosti. Ti se musí podle informací serveru idnes.cz rozhodnout, zda přistoupí na opožděné vyplacení červencových mezd. Na rozhodnutí mají čas do 17 hodin. Pokud nebudou souhlasit, insolvenční správce SkyEurope ukončí provoz aerolinky.

 • SkyEurope – bankrot opět nablízku

  (31.08.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha dnes oznámilo, že přestane od zítřka 1.9. poskytovat služby letecké společnosti SkyEurope. Spolupráce může být obnovena, kdyby SkyEurope obnovilo platby předem, na kterých se s letištěm dohodlo. Po zbytek dnešního dne jsou zrušené všechny lety z Bratislavy a lety z Prahy nabírají zpoždění.

 • Bratislavský soud povolil SkyEurope restrukturalizaci

  (20.07.2009, Akční letenky.cz) Bratislavský Okresní soud minulý týden povolil letecké společnosti SkyEurope restrukturalizaci. Určil pro SkyEurope také správce – advokáta Grisčíka, který bude dohlížet na další kroky společnosti. Co vlastně přinese povolení restrukturalizace SkyEurope? Pro aerolinku to znamená mnohonásobně lepší vyhlídky na přežití. Podle stránek SkyEurope to navíc přináší také řadu výhod pro zákazníky.


Sponzorované odkazy


Letenky do Číny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.