KLM nabízí levnější letenky do celé Evropy

23. 07. 2009     Akční letenky.cz

Letecká společenost KLM nabízí až do konce července levnější letenky po celé Evropě. Letenky v rámci této nabídky jsou k dostání od L349 pro odlety od 1. do 31. srpna 2009. Aerolinka KLM má ve svém letovém řádu také lety z Prahy.

Štítky:
KLM, Letenky, Letenky KLM

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Víkendové lety s Czech Airlines o 25 % levnější!

  (30.10.2009, Akční letenky.cz) Společnost Czech Airlines přichází s mimořádnou nabídkou! Zakoupíte-li v období od 30.10 do 1.11. 2009 letenku s touto společností, bude váš výlet o 25 % levnější!

 • Swiss nabízí levnější letenky do svých destinací

  (04.02.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Swiss nabízí levnější letenky do svých destinací. Levněji mohou letět zejména tzv. "early bookers" neboli ti, kdo si zarezervují své letenky s dostatečným předstihem. Pro odlety z Prahy najdete nejlevněší letenky za 2186 Kč. Ceny platí pro zpáteční letenku včetně všech poplatků. Kam se můžete podívat?

 • IATA vítá rozhodnutí Evropy pomoc leteckému průmyslu

  (28.04.2010, Rádi cestujeme) IATA oceňuje rozhodnutí Evropy pomoci leteckým společnostem, které díky sopce na Islandu přišli odhadem za šest dnů pozastavených letů o přibližně 1,7 miliardy americký dolarů. Samozřejmě tyto ztráty budou mít dopad téměř na všechny letecké dopravce. Dá se také očekávat, že pro některé to může být ona pověstná poslední kapka.

 • Norwegian nabízí levné letenky do Norska

  (02.02.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Norwegian nabízí levné letenky do Norska. Akční letenky je možné zakoupit již od NOK 299 (948 Kč) za jednosměrnou letenku. V rámci akční nabídky je možné rezervovat lety z Norska do celé Evropy.


Sponzorované odkazy


Letenky do Gruzie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.