Ryanair bude létat na trase Bratislava – Liverpool

30. 07. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila celkem 39 nových pravidelných linek, které budou začínat na konci října. Většina z nich míří na Kanárské ostrovy (zejména do oblíbených destinací Tenerife, Las Palmas a Lanzarote). Mezi oznámenými trasami se objevil i nový let ze Slovenska.

Štítky:
Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Singapore Airlines bude létat do Mnichova

  (16.12.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost Singapore Airlines včera oznámila, že bude od 28. března 2010 létat na lince Mnichov – Singapur. Let bude operován letounem Boeing 777-300ER celkem pětkrát týdně vždy v úterý, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli. Letiště Mnichov je již druhou německou destinací Sinagapore Airlines – dvakrát denně létá také do Frankfurtu.

 • 95% aerolinky Malév bude vlastnit stát

  (01.03.2010, Akční letenky.cz) Maďarská aerolinka Malév bude podle páteční dohody mezi vládou a maďarskými a ruskými akcionáři patřit z 95% maďarskému státu, zbylých 5% bude vlastnit ruský akcionář AirBridge. Hlavním cílem tohoto opatření je záchrana a restrukturalizace letecké společnosti. Aerolinka Málev, která nabízí také spojení Praha – Budapešť, by se měla díky restrukturalizaci stát ziskovou nejpozději v roce 2012.

 • WizzAir: změny v letovém řádu a nová linka

  (03.05.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir pozměnila svůj letový řád. Některé ze změn se dotknou i cestujících z letiště Praha Ruzyně. Vůbec největšími změnami pak jsou jedna nová a jedna zrušená linka. V úterý 11. května bude možné naposledy letět na trase Praha – Liverpool.

 • EasyJet bude od prosince létat z Prahy do Lyonu, letenky pořídíte již za

  (01.07.2010, Letenky levně) Nízkonákladové aerolinky EasyJet přidávají od 9. prosince do svého letového řádu další spoj s odletem z Prahy - každé úterý, čtvrtek a sobotu se bude létat do Lyonu. Zpáteční letenky ve většině případů pořídíte jen za 1 147 Kč – vyzkoušet si můžete třeba výlet s odletem hned 9. prosince a návratem 16. prosince.


Sponzorované odkazy