EasyJet bude od prosince létat z Prahy do Lyonu, letenky pořídíte již za

01. 07. 2010     Letenky levně

Nízkonákladové aerolinky EasyJet přidávají od 9. prosince do svého letového řádu další spoj s odletem z Prahy - každé úterý, čtvrtek a sobotu se bude létat do Lyonu. Zpáteční letenky ve většině případů pořídíte jen za 1 147 Kč – vyzkoušet si můžete třeba výlet s odletem hned 9. prosince a návratem 16. prosince.

Štítky:
easyJet, Letenky do Francie, Letenky do Lyonu, Letenky easyJet

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Lyonu? Vybírejte pohodlně online!
 • Levné letenky do Lyonu: Z Prahy bez mezipřistání již za 1 140 Kč!

  (05.11.2010, Letenky levně) Nízkonákladový easyJet bude od 9. prosince létat přímo z Prahy do Lyonu, a tak v současné době nabízí zpáteční letenky do tohoto francouzského města za pouhých  1 140 Kč! Dostupných termínů je prozatím dost, do Lyonu můžete odletět například 5. února, 10. února či 12. února.

 • easyJet: letenky do Paříže, Lyonu a Londýna od 459 Kč

  (17.12.2010, Akční letenky.cz) Britská nízkonákladová aerolinka easyJet nabízí příjemně levné letenky do Paříže, Lyonu, letenky Praha – Londýn a další letenky do řady lákavých evropských destinací. Tentokrát nebudete muset rozbíjet svá prasátka, protože letenky do Paříže pořídíte již od 459 Kč za jednu cestu včetně daní.

 • easyJet: letenky do Lyonu od 509 Kč

  (28.07.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost easyJet nedávno spustila prodej letenek Praha - Lyon. Trasu má v nabídce od 9. prosince 2010. Linka bude podle stránek easyJetu dostupná dvakrát až třikrát týdně a cena za letenky se bude pohybovat od 509 Kč. Lyon je především bránou do alp a kulinářským střediskem Francie.

 • Letecky a levně z Prahy do Lyonu s EasyJet

  (02.07.2010, Rádi cestujeme) Pokud máte rádi Francii, viděli jste už Paříž a pro změnu toužíte navštívit Lyon, tak vás určitě potěší oznámení o nové trase z Prahy, kterou spustí EasyJet. Začne totiž létat z Prahy do Lyonu a to od 9. prosince letošního roku. Již dnes jsou letenky v prodeji. Na trase budou letadla létat 2x až 3x týdně. EasyJet k dnešnímu dni provozuje 532 linek, mezi nimiž nechybí trasa Praha-Amsterdam či Praha-Londýn.


Sponzorované odkazy