Levné letenky do Švýcarska s aerolinkou Swiss

04. 08. 2009     Akční letenky.cz

Letecká společnost Swiss nabízí slevu na vybrané letenky do Švýcarska. Mimo jiné se tato akční nabídka týká také letenek z České republiky. Levněji tak čeští cestující mohou koupit například letenky Praha – Basilej (od 2161 Kč), Praha – Ženeva (od 2423 Kč) a Praha – Curych (od 4165 Kč).

Štítky:
Letenky, Levné letenky, Swiss

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Swiss nabízí levné last-minute lety

  (22.04.2009, Akční letenky.cz) Švýcarská letecká společnost Swiss International Air Lines nabízí zlevněné last-minute lety do vybraných destinací. Lety lze rezervovat na období od 29.dubna 2009 do 10.června 2009. Swiss International Air Lines zajišťuje pravidelné lety do mnoha destinací v Evropě, severní a jižní Americe, Africe a Asii.

 • SWISS nabízí zpáteční letenky od 2177 Kč

  (19.04.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Swiss International Air Lines známější spíše jako SWISS nabízí zajímavé ceny zpátečních letenek do vybraných destinací. Zpáteční letenky do Švýcarska totiž můžete z Prahy pořídit od 2177 Kč včetně daně a poplatků.

 • Swiss zlevňuje letenky do Švýcarska

  (22.12.2009, Akční letenky.cz) Pokud byste si rádi nadělili pod stromeček dárek v podobě letenky, možná by vás mohla zaujmout nabídka letecké společnosti Swiss. Ta totiž nabízí vybrané zlevněné trasy. Například letenky Praha – Basilej jsou k dostání již od 2177 Kč, do Ženevy se dostanete již od 2478 Kč, letenky do Curychu nabízí Swiss od 3809 Kč.

 • Swiss od června nově i do San Francisca

  (07.01.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Swiss nyní nabízí i spojení do amerického města San Francisco. Od 2. června 2010 bude na této trase létat šestkrát týdně (denně kromě úterý) Airbusem A340. V nabídce společnosti je také přestupný let z Prahy s přestupemv Zurychu. Letenky Praha – San Francisco zatím Swiss nabízí od 23.027 Kč z zpáteční letenku včetně tax.


Sponzorované odkazy


Letenky do Švýcarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.