ČSA navázaly spolupráci s China Southern Airlines

22. 10. 2008     Letenkář.cz

České aerolinie (ČSA) začaly spolupracovat s největší čínskou leteckou společností China Southern Airlines (ChS). Jde o takzvané sdílení kódu (code share), společné lety provozují obě společnosti zatím na lince Praha – Amsterdam. Na setkání s novináři to řekl viceprezident ČSA pro marketing Petr Pištělák. Na společnou linku Praha – Amsterdam navazují dálkové lety China Southern do Pekingu a dále do ...

Štítky:
ČSA, China Southern Airlines

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Lufthansa nabídne internet i telefonování během letu

  (13.10.2009, Akční letenky.cz) Německá letecká společnost Lufthansa bude od příštího roku znovu nabízet možnost připojení k internetu, posílání SMS a přenos dat během letů na dlouhou vzdálenost. Lufthansa spustí službu FlyNet tentokrát ve spolupráci se společností Panasonic. Toto spuštění se dá očekávat zhruba od druhého pololetí 2010. Podrobnější informace naleznete na lufthansa.com.

 • Letenky po Evropě za 1 183 Kč včetně všech poplatků!

  (08.01.2009, Letenkář.cz) Královna.cz, největší prodejce online letenek v České republice nabízí ve spolupráci se SkyEurope skvělé ceny letenek po Evropě. Zaleťte si, kam vás srdce táhne, když jsou ceny letenek tak nízké. Využijte akční ceny letenek po Evropě za 1 183 Kč tam i zpět včetně všech poplatků! Prodej do 11.1. 2009.

 • Danube Wings otvírá nové linky

  (02.10.2009, Akční letenky.cz) Slovenská letecká společnost Danube Wings otevře ve spolupráci s ČSA nové linky. České aerolínie ČSA pronajmou Danube Wings Boeing 737 a díky tomu budou moci cestující využít od 1. prosince 2009 nových spojení. Třikrát týdně bude létat Poprad – Londýn, jednou až dvakrát týdně z Popradu do Dublinu.

 • Lufthansa Technik rozšiří servisní podporu pro WizzAir

  (16.09.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost WizzAir a Lufthansa Technik AG oznámili, že rozšíří vzájemnou spolupráci prodloužením služby Total Component Support TCS®, zahrnující také podporu pro kola a brzdy. Na dalších deset let bude Lufthansa Technik poskytovat podporu pro celou flotilu WizzAir, která má plánováno rošíření z dnešních 26 na 132 letadel Airbus A320 v roce 2017.


Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.