Zimní lety Swiss Air z Prahy i s lyžemi a snowboardem

27. 10. 2008     Letenkář.cz

I v zimní sezoně bude letecká společnost Swiss Air nabízet pět letů do Švýcarska denně, a to tři spoje do Curychu, jeden do Basileje a jeden do Ženevy. Linka do Curychu bude pro Swiss Air provozována partnerskou společností Helvetic letadlem typu Fokker 100, s kapacitou 100 cestujících. Na lince do Basileje létá Avro RJ100 a do Ženevy vás ...

Štítky:
Swiss

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Swiss nabízí levné last-minute lety

  (22.04.2009, Akční letenky.cz) Švýcarská letecká společnost Swiss International Air Lines nabízí zlevněné last-minute lety do vybraných destinací. Lety lze rezervovat na období od 29.dubna 2009 do 10.června 2009. Swiss International Air Lines zajišťuje pravidelné lety do mnoha destinací v Evropě, severní a jižní Americe, Africe a Asii.

 • easyJet zveřejnil zimní letový řád

  (11.05.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost easyJet zveřejnila svůj zimní letový řád. Nově se bude dát častěji létat do zimních destinací jako je například Curych či Vídeň. Aerolinka nabízí také spojení z České republiky. Lety, na které byli čeští cestující zvyklí, zůstávají i nadále v zimním letovém řádu.

 • SkyEurope na zimní období sníží počet linek z Prahy

  (01.09.2008, Letenkář.cz) Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope Airlines v zimní sezoně ukončí provoz některých linek ze všech čtyř základen na Slovensku, v Česku a Rakousku. Z letového řádu SkyEurope vyškrtne, podobně jako loni, hlavně spojení do přímořských prázdninových destinací, s otevřením nových linek firma nepočítá. Nabízet bude hlavně zaběhnutá spojení. Z Prahy sníží SkyEurope svoji nabídku o polovinu. Létat bude do 13 destinací, přibude jedna nová linka, a ...

 • Swiss zlevňuje letenky do Švýcarska

  (12.08.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost Swiss zlevnila své letenky do Švýcarska. Akční letenky lze koupit do pondělí 17. srpna 2009 a letět je možné v období od 28. srpna do 27. září 2009.


Sponzorované odkazy


Letenky do Sýrie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.