easyJet zveřejnil zimní letový řád

11. 05. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost easyJet zveřejnila svůj zimní letový řád. Nově se bude dát častěji létat do zimních destinací jako je například Curych či Vídeň. Aerolinka nabízí také spojení z České republiky. Lety, na které byli čeští cestující zvyklí, zůstávají i nadále v zimním letovém řádu.

Štítky:
easyJet

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Aerolinka Germanwings zveřejnila zimní letový řád

  (10.05.2010, Akční letenky.cz) Německá nízkonákladová letecká společnost Germanwings zveřejnila nový zimní letový řád pro sezónu 2010/11. Germanwings bude podle nového plánu létat ze šesti základen – jmenovitě z letišť Kolín nad Rýnem/Bonn (CGN), Stuttgart (STR), Berlín-Schönefeld (SXF), Hannover (HAJ), Hamburg (HAM) a Dortmund (DTM) do sedmi desítek atraktivních destinací po celé Evropě. Nejvíce nových linek přitom zaznamená letiště Hannover.

 • Zimní lety Swiss Air z Prahy i s lyžemi a snowboardem

  (27.10.2008, Letenkář.cz) I v zimní sezoně bude letecká společnost Swiss Air nabízet pět letů do Švýcarska denně, a to tři spoje do Curychu, jeden do Basileje a jeden do Ženevy. Linka do Curychu bude pro Swiss Air provozována partnerskou společností Helvetic letadlem typu Fokker 100, s kapacitou 100 cestujících. Na lince do Basileje létá Avro RJ100 a do Ženevy vás ...

 • SkyEurope na zimní období sníží počet linek z Prahy

  (01.09.2008, Letenkář.cz) Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope Airlines v zimní sezoně ukončí provoz některých linek ze všech čtyř základen na Slovensku, v Česku a Rakousku. Z letového řádu SkyEurope vyškrtne, podobně jako loni, hlavně spojení do přímořských prázdninových destinací, s otevřením nových linek firma nepočítá. Nabízet bude hlavně zaběhnutá spojení. Z Prahy sníží SkyEurope svoji nabídku o polovinu. Létat bude do 13 destinací, přibude jedna nová linka, a ...

 • Ryanair a WizzAir: snížení počtu letů na zimní sezónu

  (03.08.2009, Akční letenky.cz) Čeští cestující se budou muset připravit na omezování pravidelných linek během letní sezóny. Již před časem oznámil Ryanair omezení letů na britském letišti Londýn Stansted. Tato redukce postihne oblíbenou linku Brno – Londýn (místo dosavadních 7 letů týdně se do Londýna bude létat pouze čtyřikrát).


Sponzorované odkazy


Letenky na Island

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.