Levné letenky od 269 Kč se společností WizzAir

16. 04. 2010     Akční letenky.cz

Pokud si najdete minutku a prohledáte stránky společnosti WizzAir, zjistíte, že některé z jejích akčních letenek nejsou vůbec k zahození. Pro ty z vás, kteří se třesou na soukromé objevitelské cesty do Liverpoolu, Říma nebo Benátek, máme několik tipů na levné letenky z Prahy přímo do těchto destinací.

Štítky:
Akční letenky, Letenky do Benátek, Letenky do Itálie, Letenky do Liverpoolu, Letenky do Říma, Letenky do Velké Británie, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Nízkonákladové letecké společnosti v ČR

  (14.04.2011, Akční letenky.cz) Dnes jsme si pro čtenáře připravili přehled nízkonákladových aerolinek létajících z České republiky. Konkrétně jsme vybrali takové letecké společnosti, které mívají ve své nabídce výhodné lety a které provozují lety z letišť v Praze, Brně a Ostravě. Asi nejčastěji se zde objevují články o aerolince Ryanair, ta však bohužel nabízí levné letenky pouze z Brna.

 • Nejbezpečnější letecké společnosti

  (25.01.2010, Akční letenky.cz) Server sme.sk s odvoláním na německý časopis Aero International odhalil 7 nejbezpečnějších leteckých společností. Mezi 3 nejbezpečnější letecké společnosti byly podle statistik JACDEC evidující letecká neštěstí a havárie zařazeny australská aerolinka Qantas, finská společnost Finnair a portugalská TAP Portugal.

 • Přehled nízkonákladových leteckých společností

  (18.08.2010, Rádi cestujeme) Nejlevnější letenky určitě nabízí Ryanair (teď máme naději, že se v Brně udrží a bude tam základna, to by přineslo mnohem více línek) a Wizzair. Obě tyto společnosti mívají akce, při níž cena letenky (vč. poplatků) je velice nízká, platí se pouze transakční poplatek - okolo 200 Kč na osobu, zpáteční let - záleží od společnosti a někdy i kartě, kterou při transakci použijete.

 • Velké letecké společnosti budou propouštět

  (07.09.2009, Akční letenky.cz) ČSA není jedinou leteckou společností, která nejspíš bude propouštět. Finanční problémy, které si žádají omezení kapacit leteckých společností, řeší i Air France – KLM a British Airways. Podle aero.sme.sk chystá Air France snížení stavu až o 1500 zaměstnanců. British Airways údajně počítá s odchodem až 4000 lidí.


Sponzorované odkazy


Letenky do Indie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.