Soutěž: Umíte zpívat? Vyhrajte zpáteční letenku v business třídě do San Francisca!

20. 05. 2010     Letenky levně

Aerolinky Swiss přišly s jednou z nejzábavnějích soutěží o letenky, které tu za poslední dobu byly. Stačí nahrát originální video na klasickou písničku San Francisco od Scotta McKenzieho a nahrát ho na stránku http://www.singfrancisco.com/ Originalitě se meze nekladou. Vítěz získá dvě zpáteční letenky v business třídě do San Francisca právě od společnosti Swiss.

Štítky:
Letenky do San Francisca, Letenky do USA, Soutěž o letenky, Swiss

Zdroj: Letenky levně

Tipy na nejlevnější letenky - bez zbytečných keců.
http://www.letenkylevne.cz

Online rezervace letenek:

 • EgyptAir: Levné business letenky do Asie a Afriky

  (06.02.2010, Letenky levně) Se zajímavou nabídkou na business letenky s odletem z Vídně přišly aerolinky EgyptAir. Až do vyprodání volných míst nabízejí zpáteční letenky v obchodní třídě za skvělé ceny.

 • Lufthansa: Vyhrajte dvě letenky v business class do země letošních mistrů světa ve fotbale

  (05.07.2010, Letenky levně) Se zajímavou soutěží o dvě letenky ve třídě business přišla německá Lufthansa. Ve fotbalové hře stačí rozpoutat co největší mexickou vlnu a nasbírat tak co nejvíce bodů. Vítěz soutěže se pak může těšit na iPod Touch a hlavně na dvojici letenek do země letošních vítězů MS ve fotbale.

 • Malev: soutěž o letenky a pobyty v maďarských lázních

  (23.03.2010, Akční letenky.cz) Chtěli byste si užít luxusní péče v maďarkých lázních zdarma a k tomu ještě jako bonus dostat i letenky do Budapešti? Zapojte se do soutěže! Letecká společnost Malév spustila na svých stránkách soutěž o letenky do Budapešti v ekonomické třídě a pobyt na dvě noci v Ramada Resort Aquaworld.

 • Soutěž o 2 letenky do Švýcarska

  (07.11.2010, ) Tento víkend bude ve znamení cestovatelských soutěží. Včera jste si mohli přečíst tip na soutěž o eurovíkend v Milánu a dnes tu pro Vás máme další tip na soutěž. Tentokrát jí uspořádali rakouské aerolinky Austrian Airlines a švýcarské aerolinky Swiss International Air Lines.


Sponzorované odkazy


Letenky do Thajska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.