Brusel zvažuje opětovné povolení tekutin v letadlech

06. 11. 2008     Letenkář.cz

Evropská unie zřejmě v dohledné době zruší přísná pravidla pro nošení tekutin do letadel. V současnosti si s sebou cestující na palubu mohou vzít jenom nádobky a gely s obsahem maximálně sto mililitrů tekutin. Pokud má pasažér více než jedno balení, musí se všechna vejít do uzavíratelného litrového sáčku. V roce 2010 by ale měly být na letištích k dispozici nové detektory, které ...

Štítky:
Cestování letadlem

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Bruselu? Vybírejte pohodlně online!
 • Na letiště Mošnov lze už létat v mlze

  (02.03.2009, Letenkář.cz) Z Letiště Leoše Janáčka v Mošnově na Novojičínsku (známější jako Letiště Ostrava) už mohou létat stroje i za nízké dohlednosti. Vzdušný přístav je tak po pražské Ruzyni druhým českým letištěm, které získalo povolení pro lety v mlze. Dovoluje to zrekonstruovaná vzletová a přistávací dráha, do níž společnost Letiště Ostrava investovala téměř 115 milionů korun.

 • Bratislavský soud povolil SkyEurope restrukturalizaci

  (20.07.2009, Akční letenky.cz) Bratislavský Okresní soud minulý týden povolil letecké společnosti SkyEurope restrukturalizaci. Určil pro SkyEurope také správce – advokáta Grisčíka, který bude dohlížet na další kroky společnosti. Co vlastně přinese povolení restrukturalizace SkyEurope? Pro aerolinku to znamená mnohonásobně lepší vyhlídky na přežití. Podle stránek SkyEurope to navíc přináší také řadu výhod pro zákazníky.

 • Brusel schválil pomoc letišti v Ostravě

  (14.01.2009, Letenkář.cz) Evropská komise schválila státní podporu 11,15 milionu eur (297 milionů korun) na pořízení strojů a dalších zařízení, která jsou potřebná pro provoz letiště v Ostravě. Podpora by měla být vyplácena do konce roku 2013. Nakoupit by se za ni měly například nástupní můstky, tahače pro posun letadel a další zařízení.

 • Ryanair: Zpáteční letenky z Bratislavy směr Řím, Boloňa či Brusel za 158 Kč

  (02.11.2009, Letenky levně) Až do úterní první hodiny ranní mají turisté bydlící poblíž bratislavského letiště ideální příležitost prozkoumat Evropu. Irský nízkonákladový přepravce Ryanair nabízí zpáteční letenky do celé řady destinací jen za 6 eur (tedy 158 Kč).


Sponzorované odkazy


Letenky do Turecka

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.