Rio de Janiero: letenky do města karnevalů – 22884 Kč

27. 08. 2010     Akční letenky.cz

Přemýšleli jste, kam si vyrazit na výlet s nádechem tance a kořením exotiky? Pro dobrodruhy je zde možnost zaletět navštívit slunkem prošpikované Rio de Janeiro. Brazilský karneval zde sice začíná až na jaře,  5. března 2011, ale určitě znáte staré, osvědčené pravidlo, že luxusní letenky je dobré kupovat dlouho dopředu.

Štítky:
Letenky do Brazílie, Letenky do Rio de Janeira

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • TAP Portugal zlevnil letenky do 34 evropských měst

  (10.09.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost TAP Portugal spustila akci ne levné letenky. Akční nabídka platí pro lety do 34 evropských destinací, New Yorku, Cape Verde a Brazílie. Vybrat je možné celkem ze 300.000 letenek v období od 1. listopadu 2009 do 31. března 2010. Rezervovat akční letenky je možné až do 30. září 2009.

 • Letecký maraton: levně po Anglii a Irsku

  (27.08.2010, Rádi cestujeme) Anglický Londýn patří k vůbec nejvíce atraktivním městům Evropy, aspoň pokud atraktivitu města hodnotíme počtem turistů, kteří navštíví město. Irský Dublin se také pyšní velkou oblibou. Jak se levně letecky dopravit do těchto měst? Kde se levně ubytovat. Hledali jsme nejlevnější letenky a ubytování. Náš maraton, kdy navštívíte několik měst, vás může vyjít levněji, než jeden eurovíkend v jednom městě. Ceny uvádíme vždy za dvě osoby. V ceně letenky je vše kromě poplatku za platbu. U Ryanairu tento poplatek za určitých podmínek platit nemusíte, více informací zde. V ceně letenky je příruční zavazadlo. Cena za ubytování je vždy za apartmán/studio pro dvě osoby za uvedený termín.

 • Akční letenky a levné ubytování: Madrid, Lyon, Paříž

  (23.07.2010, Rádi cestujeme) Akční letenky jsou tentokrát zajímavé do měst jako Lyon, Paříž, Kerry či Kaunas. Za zmínku stojí také levné ubytování v Madridu, kdy za dvoulůžkový pokoj zaplatíte pouhých 683,- Kč. Více najdete v tabulce níže. Do Madridu vás dopraví například Wizzair za cenu 2 590,- Kč - cena je za dvě osoby, tam i zpět.S opravdu povedenou slevou pak přišel Ryanair. Ten nabízí letenky pod 100,- Kč. A tak dopravit se do takových měst jako Oslo, Bologna, irské město Kerry či jihoitalské přímořské Bari vás a dalšího spolucestujícího může stát 306,- Kč! Ceny v tabulkách uvádíme vždy za dvě osoby! Další výhodou je to, že zatím jsou za tak nízkou cenu i termíny, kdy v Česku je pracovní volno, tedy okolo 28. září. Tabulka s nabídkou Ryanairu je na konci článku.

 • Zpáteční letenka Praha – Hong Kong za 12 437 Kč

  (04.11.2010, ) S největší ruskou leteckou společností Aeroflot se můžete v dubnu příštího roku podívat do jednoho z nejznámějších čínských měst – Hongkongu, za akční cenu 509,5 Euro (v přepočtu na koruny 12 437 Kč).


Sponzorované odkazy


Letenky do Brazílie

Štítky

Zobrazit všechny štítky



Užitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.