Tip na eurovíkend: italská Lucca

03. 02. 2011     Rádi cestujeme

Rádi bychom vás dnes seznámili s krásným malým toskánským městečkem (19 m. n. m.) nedaleko Tyrhénského pobřeží, které je chráněné masivními městskými hradbami ze 16. století a díky nim je historické centrum bez automobilového provozu. Nachází se zde jedna z nejlepší středověké a renesanční architektury Itálie, starožitné trhy, hudební festivaly a nekonečné pláže vzdálené maximálně půl hodiny automobilem.

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Tip na levný eurovíkend: Paříž

  (31.07.2010, Rádi cestujeme) Paříž je městem romantiků a prakticky každý cestovatel by aspoň jednou za život měl toto krásné francouzské město navštívit. A protože je Paříž tak oblíbená, existuje spousta možností, jak se levně dopravit a ubytovat v tomto městě. Hledali jsme nejlevnější možnost, jak strávit eurovíkend v Paříži. Porovnali nabídku cestovní kanceláře a tzv. eurovíkend po svém. Je výhodnější eurovíkend letecky anebo s autobusovou dopravou? Jaké je v Paříži počasí?

 • Tip na eurovíkend: Oslo

  (12.07.2010, Rádi cestujeme) Naplánujte si eurovíkend ve své režii, dle svého přání a zřejmě ještě ušetříte. Dnes již není problém si zakoupit levnou letenku a k tomu levné ubytování přes internet. Navíc mnohdy platí - né však pokaždé, že vás takový eurovíkend vyjde levněji, než kdyby jste jej zakoupili u nějaké cestovní kanceláře.

 • Tip na levný eurovíkend pro dva: Řím

  (24.07.2010, Rádi cestujeme) Řím patří mezi nejnavštěvovanější města Evropy. Proto jsme nemohli vynechat tip na eurovíkend do tohoto města. Ukážeme vám rozdíl mezi cenou za eurovíkend pokud se vydáte vlastní osou, anebo pokud využijete služeb cestovní kanceláře. Jak nejlevněji strávit pár dnů v Římě - například v období svátku a pracovního volna v září a říjnu?

 • Prodloužený eurovíkend v Dublinu: Zpáteční letenky z Brna jen za 1 498 Kč!

  (26.09.2010, Letenky levně) Vydejte se na prodloužený eurovíkend do irského Dublinu, za letenky s odletem z Brna zaplatíte pouhých 1 498 Kč!Stačí jen kartou Mastercard Prepaid Debit zaplatit letenky zabukované dle následujícího itineráře.


Sponzorované odkazy