Tip na eurovíkend: Oslo

12. 07. 2010     Rádi cestujeme

Naplánujte si eurovíkend ve své režii, dle svého přání a zřejmě ještě ušetříte. Dnes již není problém si zakoupit levnou letenku a k tomu levné ubytování přes internet. Navíc mnohdy platí - né však pokaždé, že vás takový eurovíkend vyjde levněji, než kdyby jste jej zakoupili u nějaké cestovní kanceláře.

Štítky:
Letenky do Norska, Letenky do Osla

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Osla? Vybírejte pohodlně online!
 • Tip na levný eurovíkend: Paříž

  (31.07.2010, Rádi cestujeme) Paříž je městem romantiků a prakticky každý cestovatel by aspoň jednou za život měl toto krásné francouzské město navštívit. A protože je Paříž tak oblíbená, existuje spousta možností, jak se levně dopravit a ubytovat v tomto městě. Hledali jsme nejlevnější možnost, jak strávit eurovíkend v Paříži. Porovnali nabídku cestovní kanceláře a tzv. eurovíkend po svém. Je výhodnější eurovíkend letecky anebo s autobusovou dopravou? Jaké je v Paříži počasí?

 • Tip na levný eurovíkend pro dva: Řím

  (24.07.2010, Rádi cestujeme) Řím patří mezi nejnavštěvovanější města Evropy. Proto jsme nemohli vynechat tip na eurovíkend do tohoto města. Ukážeme vám rozdíl mezi cenou za eurovíkend pokud se vydáte vlastní osou, anebo pokud využijete služeb cestovní kanceláře. Jak nejlevněji strávit pár dnů v Římě - například v období svátku a pracovního volna v září a říjnu?

 • ČSA láká na Curych, Oslo, Řím a další města

  (11.11.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost ČSA spustila akční nabídku. Letenky do vybraných destinací lze pořídit od 3990 Kč. Cena je zpáteční letenky včetně tax a poplatků. Na jaká města ČSA cestující láká? Co třeba zkusit Curych, Oslo, Řím či Frakfurt? Letenky Praha – Řím, Oslo či Curych jsou k dostání od zmiňovaných 3990 Kč.

 • Prodloužený eurovíkend v Dublinu: Zpáteční letenky z Brna jen za 1 498 Kč!

  (26.09.2010, Letenky levně) Vydejte se na prodloužený eurovíkend do irského Dublinu, za letenky s odletem z Brna zaplatíte pouhých 1 498 Kč!Stačí jen kartou Mastercard Prepaid Debit zaplatit letenky zabukované dle následujícího itineráře.


Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.