Ryanair: už zítra letenky opět od 170 Kč

03. 03. 2011     Rádi cestujeme

Ryanair už zítra (4.3. 2011) spustí svou další slevovou akci a bude nabízet letenky od 7 €, neboli 170 Kč. Samozřejmě vám přineseme během zítřejšího dne konkrétní termíny a trasy. Lze ale očekávat levné letenky na trasa Brno-Milan v měsících duben a květen. Podobně by na tom mohla být Bratislava. Necháme se překvapit, zda bude levnější také trasa Brno-Alicante.

Štítky:
Akční letenky, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Sopečný mrak opět omezuje leteckou dopravu

  (04.05.2010, Akční letenky.cz) Islandská sopka začala opět přidělávat vrásky letecké dopravě. Tentokrát je omezena letecká činnost na území Velké Británie a Irska, a to z důvodu očekávaného nárůstu koncentrace sopečného prachu nad povolené limity.

 • Ryanair: letenky v akci opět od 173 Kč

  (21.01.2011, Akční letenky.cz) Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair přichází opět s nabídkou superlevných letenek. Z Brna a Bratislavy se mohou její zákazníci vypravit na cestu od pouhých 173 Kč. Tuto částku zaplatí pasažéři například v případě letu na trase Brno – Milán nebo také z Bratislavy do Bruselu a Milána.

 • Ryanair letenky opět v akci. Od 209 Kč

  (04.08.2010, Akční letenky.cz) Ryanair, irská nízkonákladová aerolinka, dnes opět spouští akci. Cena letenek se pohybuje od 209 Kč či 8 EUR za jednu cestu včetně daní. Akční nabídka letenek se vztahuje na období 1. září - 30. listopadu 2010, letenky si je přitom možné rezervovat až do tohoto čtvrtka, 5. srpna 2010.

 • Opět levná letenka na Island

  (17.10.2011, Rádi cestujeme) Opět vám přinášíme informaci o zlevněné letence na Island. Zatímco dříve byly odlety z Vídně či Stuttgartu, dnes jsme nalezli letenku z Prahy. Zpáteční let stojí 6 484 korun. Cena je vč. tax. Let je s přestupem v Düsseldorfu. Pokud vás zajímají i jiné akční letenky na jiných trasách, "checkujte" akční letenky na Radicestujeme zde.  


Sponzorované odkazy


Letenky do Spojených Arabských Emirátů (SAE)

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.