Ryanair bude létat nově do Vilniusu

21. 02. 2011     Rádi cestujeme

Už nějakou dobu se spekuluje o tom, že Ryanair přidá novou destinaci v Pobaltí. Již dříve Ryanair informoval o nové destinaci - Tallinu. A nyní vás můžeme jako jedni z prvních v ČR informovat, že Ryanair přidává novou destinaci, Vilnius. Do Vilniusu doletíte s Ryanairem z Milana-Bergama (z Bergama Ryanair pravidelně létá do Brna či Bratislavy), Barcelony-Girony, Dublinu, Londýna-Stanstedu anebo také z Říma-Ciampino. Lety budou k dispozici od května letošního roku. Konkrétní dny a časy nejsou zatím známy.

Štítky:
Letenky do Litvy, Letenky do Vilniusu, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • TZ: Wizz Air otevírá svoji 14. základnu ve Vilniusu v Litvě

  (18.04.2011, Rádi cestujeme) Wizz Air, největší nízkonákladový přepravce ve střední a východní Evropě oznámil na páteční tiskové konferenci, že od 16. dubna zahájil svou činnost z Vilniusu, celkově již 14. základny společnosti.

 • Levné letenky do Vilniusu: Z Prahy jen za 2 837 Kč

  (08.06.2011, Letenky levně) Levné letenky do Litvy nyní pořídíte díky leteckým společnostem Wizzair a easyJet. Zpáteční letenky z Prahy do Vilniusu pořídíte jen za 2 837 Kč. Stačí jen letět dle následujícího itineráře.

 • Island Express přidává nové trasy do USA

  (30.08.2010, Rádi cestujeme) Nízkonákladový dopravce Iceland Express přidává tři nové trasy přes oceán z londýnského Gatwicku. Nově bude létat Island Express na Floridu do města Orlando. Letenka se bude pohybovat od cca. 6 500,- Kč/jeden směr/jedna osoba. Od 10. června 2011 pak přidává linku do Chicaga. Cena bude zhruba stejná, opět okolo 6 500,- Kč/jeden směr/jedna osoba. Poslední novou destinací bude Boston. Cena je opět podobná.

 • Ryanair bude létat z Vratislavy do Pisy

  (16.12.2011, Rádi cestujeme) Ryanair přidává novou destinaci z Vratislavy (Wroclav). Nově spojí toto polské město s italskou Pisou. První cestující budou na této trase přepraveni 25. března 2012. Frekvence letů bude 2x týdně, středa a neděle. Od 16. prosince budou u Ryanairu v prodeji první letenky - dnes ráno tomu tak ještě nebylo. Ryanair rozšiřuje své aktivity i v Řecku. Nově totiž bude Ryanair létat do měst Patras (z Londýna a Milana) a Alexandroupolis (z Frankfurtu-Hahnu).


Sponzorované odkazy


Letenky do Sýrie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.