Předvánoční letenky do Benátek

04. 06. 2011     Rádi cestujeme

Benátky jsou častým cílem turistů a není čemu se divit. Jde o krásné město, se všudypřítomnými vodními kanály, kde nejlepším dopravním prostředkem je loď. Prahu s Benátkami spojuje přímou leteckou linkou například aerolinka Wizzair. U té lze nyní zakoupit nejlevnější letenku za cca. 500 korun.

Štítky:
Letenky do Benátek, Letenky do Itálie, Letenky Wizz Air, Wizz Air

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Benátek? Vybírejte pohodlně online!
 • Předvánoční let do Benátek za 754 Kč

  (22.09.2011, ) Letěli byste rádi před Vánoci do nějakého teplejšího místa, než je naše česká kotlina? Co takhle romantické Benátky v Itlálii za cenu 754 Kč za zpáteční letenku? Takto levné zpáteční letenky do Benátek nyní můžete bookovat u maďarského dopravce Wizz Air. Volných dat je v tomto případě dost a cenově se liší jen ve stokorunách.

 • Letenka do Milana či Benátek za 260 korun

  (23.03.2012, Rádi cestujeme) Dnešní nejlevnější letenky nás zanesou do Milana a také italských Benátek. Letenky do Benátek seženete už za 260 korun! Z Prahy je cenově dostupný Amsterdam a to za cenu 1 488 korun za zpáteční let. Letenka je s příručním zavazadlem a vč. tax (bez případného poplatku za platbu).  

 • Do romantických Benátek a zpět za 1840 Kč.

  (01.03.2012, Letenky levně) Rádi byste se vydali do Benátek- města, jež svou romantickou polohou a neopakovatelným šarmem lákají statisíce turistů z celého světa? Využijte výhodné nabídky zpáteční letenky včetně poplatků  již za 1840 Kč. Letenky lze rezervovat ZDE.

 • Letenka z Prahy do Benátek za 862 korun i méně

  (14.09.2011, Rádi cestujeme) Poměrně zajímavě levné letenky nabízí v těchto dnech Wizzair z Prahy do Benátek. Cena 862 korun za zpáteční let je opravdu nízká. Termín letu je v první polovině prosince, v období, kdy města vlivem Vánoc mění svou tvář.  


Sponzorované odkazy