Seriál představujeme letiště: Letiště Vodochody

22. 07. 2011     ALetenky.cz

Letiště Vodochody má ambici stát se významným vzdušným přístavem v pražském regionu. Pojďte se s námi podívat do historie, současnosti i plánované budoucnosti tohoto letiště.

Štítky:
Letiště Vodochody

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Seriál letenky za jídlem: ochutnávka Itálie a Řecka

  (06.03.2012, ALetenky.cz) Gastronomie, kultura nebo sport? Či rovnou všechno zároveň? Zamýšleli jste se někdy nad tím, co je magnetem, který vás přiměje sednout do letadla a ochutnat neznámé dálky?

 • Tipy na služby a poplatky: aerolinka WizzAir

  (02.08.2011, Akční letenky.cz) Vzhledem k tomu, že nízkonákladové letecké společnosti neustále přicházejí s novinkami a změnami, které se týkají nejrůznějších poplatků či služeb, rozhodli jsme se připravit seriál s jejich přehledem. Dnes jsme se trochu blíže zaměřili na cenovou politiku aerolinky WizzAir.

 • Seriál představujeme letiště: Letiště Karlovy Vary

  (23.06.2011, ALetenky.cz) Tento díl našeho malého seriálu se bude věnovat letišti Karlovy Vary. Podíváme se stručně do historie čtvrtého největšího českého letiště, dozvíte se jaké letenky lze koupit a jak na letišti zaparkovat.

 • Seriál představujeme letiště: Letiště Pardubice

  (30.06.2011, ALetenky.cz) V dalším pokračování seriálu si krátce představíme nejmenší české letiště s pravidelným mezinárodním provozem. V článku najdete přehled dostupných letenek a praktické informace o dopravě a parkování na letišti Pardubice.


Sponzorované odkazy


Letenky na Cookovy ostrovy

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.