Seriál letenky za jídlem: ochutnávka Itálie a Řecka

06. 03. 2012     ALetenky.cz

Gastronomie, kultura nebo sport? Či rovnou všechno zároveň? Zamýšleli jste se někdy nad tím, co je magnetem, který vás přiměje sednout do letadla a ochutnat neznámé dálky?

Štítky:
Letenky do Itálie, Letenky do Řecka

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Letenky do Francie a Itálie v létě od 950 Kč!

  (17.01.2013, Akční letenky.cz) Pokud plánujete své cesty celkem s předstihem, mohl by se vám líbit tip na letenky do Francie a Itálie od leteckých společností Volotea a Air One, které prozatím létají z Prahy do čtyř destinací.

 • Air One: levné letenky do Itálie od 785 Kč

  (12.12.2012, Akční letenky.cz) Další možností, jak sehnat vcelku výhodné letenky například do Itálie, je letecká společnost Air One, která létá z Prahy do Milána, Pisy a Benátek a nejnižší ceny jednosměrných letů se v současné době pohybují okolo 785 Kč.

 • Letecky levně do Itálie

  (20.01.2012, Rádi cestujeme) Rádi byste někam za teplejším počasím? Máme pro vás levné letenky do Itálie. S odletem z Prahy či Bratislavy. Levně doletíte do Benátek, Milána a s přestupem v Bergamu také např. na Sicílii do Palerma nebo Sardinii. Cena letenek začíná na zhruba tisícovce.

 • Ryanair: Levné letenky do Itálie od 219 Kč!

  (06.09.2011, Akční letenky.cz) Letecká společnost Ryanair nabízí zájemcům o cenově dostupné cestování novou várku levných letenek. Láká vás slunná Itálie a její památky, skvělá kuchyně a světová móda? I na podzim, konkrétně v cestovním období od 3. října do 30. listopadu 2011, se cesta na Apeninský poloostrov vyplatí.


Sponzorované odkazy