Zimní sezona v Praze: přehled nových a rušených linek

27. 09. 2011     ALetenky.cz

S příchodem zimního letového řádu se na letišti Praha chystá řada změn. Některé linky se budou rušit, ale přibudou i nové. Podívejte se na přehled připravovaných změn.

Štítky:
Letiště Praha

Zdroj: ALetenky.cz

Nejnovější zprávy o letecných společnostech, letištích a leteckém průmyslu obecně. Nové spoje, recenze aerolinek, skvělé akční nabídky atd.
http://www.aletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • SmartWings zavádí 13 nových pravidelných linek z Ostravy

  (12.03.2012, Letenky levně) SmartWings, jediné české low-cost aerolinky provozované Travel Service, zavádí během letního letového řádu z Ostravy 13 nových pravidelných linek pod značkou SmartWings. Pravidelné linky budou směřovat do 12 oblíbených letovisek ve Středomoří a do francouzské metropole Paříže.  Nová pravidelná linka Ostrava – Paříž bude provozována 2x týdně (Čt, Ne).

 • Wizz Air přidává 10 nových linek z Budapešti

  (08.02.2012, Rádi cestujeme) Celkem 33 destinací a 2,5 milionu míst- Wizz Air, největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě dnes oznámil, že přidává na svou základnu v Budapešti šesté letadlo a v následujících měsících otevře deset nových linek, celkem tak nabídne 33 destinací. Díky této nejnovější expanzi v maďarské metropoli Wizz Air navýší své kapacity na více než 2.5 milionu míst za rok.

 • Ryanair otevírá základnu ve Wroclawi a přidává hned 6 nových linek. Na Maltu tak můžete letět již za 2 306 Kč!

  (26.10.2011, Letenky levně) Nízkonákladový Ryanair plánuje na březen 2012 otevření své v pořadí již 46. základny, tentokrát v polské Wroclawi, kde bude trvale bázováno jedno letadlo. Přibude i šestice nových linek – na Maltu, Chaniu, do Benátek, Paříže Beauvais, Malmö a do Bournemouthu. Třeba zpáteční letenky na Maltu tak pořídíte již za 2 306 Kč!

 • Zimní Alpy levně

  (17.11.2010, Rádi cestujeme) Plánujete strávit několik dní v Alpách? Vybrali jsme několik tipů na kvalitní lyžování v rakouských Alpách. V článku najdete ceny skipasů, informace o sjezdovkách, vlecích apod.Nevynechali jsme aktuální nabídku levného ubytování v Alpách. Zimní Alpy mají určitě co nabídnout. Například ve středisku Bad Gastein - Ski Amade vás čeká 118 kilometrů sjezdovek!


Sponzorované odkazy


Letenky na Taiwan

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.