Pořádně levné letenky za exotikou

02. 03. 2012     Rádi cestujeme

V těchto dnech lze zakoupit podstatně levnější letenky do Karibiku nebo Thajska než tomu bývá zvykem. Nizozemské Antily jsou dostupné z blízkého německého letiště v Norimberku již za cenu těsně nad hranicí 10 500 korun. Letenky do Bangkoku stojí dokonce necelých 10 tisíc korun.

Štítky:
Letenky do Bangkoku, Letenky do Karibiku, Letenky do Thajska, Levné letenky

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Letenky za exotikou: Martinik za 12 370 korun

  (12.10.2011, Rádi cestujeme) V případě, že jste dostali chuť vycestovat někam za exotikou, máme pro vás levnou nabídku letenky na karibský ostrov Martinik. Cena zpáteční letenky vč. tax je něco málo přes 12 tisíc korun. 14ti denní pobyt na tomto ostrově pro dvě osoby stojí zhruba 54 000 vč. zpátečních letenek. Běžná cena last minute pobytů pro dvě osoby na 11 dnů se pohybuje okolo 70 tisíc, takže v případě kombinace této levné letenky a níže vypsaného ubytování ušetříte nemálo peněz.  

 • Levně za exotikou: Maledivy z Prahy s Emirates jen za 14 872 Kč

  (19.05.2011, Letenky levně) Levné letenky na exotické Maledivy nyní zakoupíte u letecké společnosti Emirates. Odlétá se z Prahy a zpáteční letenka pro jednu osobu vás včetně všech poplatků a příplatků vyjde na sympatických 14 872 Kč! Jen je nutné neotálet a objednávat, neboť tato akce je platná pouze na odlety do konce června tohoto roku.

 • Levné letenky do Milana, Londýna a Alicante

  (07.04.2011, Rádi cestujeme) Dnes jsme nalezli levné letenky i z České republiky a to konkrétně z Brna. Pořádně levné letenky najdete na trase Brno-Milan, za zpáteční letenku zaplatíte i méně než 200 korun. K dalším levným destinacím patří Londýn, Alicante anebo Palma Mallorca.

 • Letenky k moři, zn. levně!

  (16.04.2011, Rádi cestujeme) Se vzrůstajícími teplotami jste pravděpodobně začali pomalu plánovat dovolenou u moře. Dnešní akční letenky jsou tedy zaměřeny právě na takové letenky. Levné letenky najdete do destinací, jako jsou Mallorka, Trapani (Sicílie) nebo Kanárské ostrovy. Zvláště letenky na Mallorku jsou pořádně levné - pod 600 Kč za jednu zpáteční letenku.  


Sponzorované odkazy


Letenky do Thajska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.