Air One

Online rezervace letenek:

Zpáteční letenky Praha – Pisa na léto za 2.502 Kč

09. 06. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

S italskou nízkonákladovou společností Air One, kterou provozuje dopravce Alitalia, můžete vyrazit ve spoustě červencových a srpnových termínů z Prahy přímo do italské Pisy.

Air One: nové spojení z Vídně a Prahy

24. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Další nové linky chystá ve svém letovém řádu letecká společnost Air One, která již mimo jiné létá z Prahy do Benátek a Pisy. Novou destinací se na jaře stane Catania ležící na Sicílii a dostupná bude z letiště Praha i Vídeň.

Levné letenky aerolinek Transavia a Air One

03. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Levné letenky do Holandska a Itálie nyní můžete objevit na webu leteckých společností Air One a Transavia, které mimo jiné létají také z našeho hlavního města. Zpáteční cestu mohou klienti absolvovat za ceny kolem 1900 Kč včetně poplatků. Co se Itálie týče, jsou k mání například lety do Toskánska. Palubní lístky na lince Praha – [...]

Air One z Prahy do Pisy a Benátek od 1851 Kč

14. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V této chvíli mohou zákazníci letecké společnosti Air One rezervovat přímé lety z Prahy do Itálie za zajímavé ceny a k dispozici jsou 2 destinace, kam aerolinka létá z našeho hlavního města napřímo.

S Air One a Transavia do Holandska a Itálie od 2010 Kč

28. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecké společnosti Air One a Transavia, které mimo jiné létají také z našeho hlavního města, na svém webu také občas představí akční nabídku. Zpáteční letenky je pak možné rezervovat za ceny kolem 2000 Kč včetně poplatků.

Dnes „happy hour“ na letenky s Alitalií

16. 05. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost Alitalia nabízí dnes od 12:00 do 15:00 slevu 15 % na všechny cesty od 27. 5. do 31. 7. Akce platí na všechny lety z Itálie operované leteckou společností Alitalia a Air One kromě letů do Spojených států, Kanady, Nizozemska a Francie. Letenky si rezervujte na italské stránce alitalia.com.

Akční letenky z Prahy do Itálie od 1600 Kč!

22. 04. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Přímé lety z Prahy do Itálie za zajímavé ceny mohou nyní rezervovat zákazníci letecké společnosti Air One. Co se našeho hlavního města týče, v rezervačním systému aerolinky objevíte letenky celkem do 3 italských destinací. K dispozici je prozatím dostatek volných termínů a za uvedenou cenu je možné cestovat třeba na lince Praha – Benátky (VCE).

Akční letenky z Prahy do Rigy či Pisy od 1599 Kč!

25. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky z Prahy za zajímavé ceny mají nyní k dispozici cestovatelé, kteří v tomto roce plánují návštěvu měst Pisa či Riga. V rezervačním systému leteckých společností Air One a airBaltic se totiž právě nachází termíny pro cestu tam i zpět od 1599 Kč! Jedná se však o velmi omezenou nabídku.

Alitalia dočasně bez CEO

26. 02. 2013     Aerolinie.info     Trvalý odkaz

Andrea Ragnetti, dosavadní CEO italské Alitalie a Air One, rezignoval. Představenstvo jeho odchod schválilo.

Letenky do Francie a Itálie v létě od 950 Kč!

17. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud plánujete své cesty celkem s předstihem, mohl by se vám líbit tip na letenky do Francie a Itálie od leteckých společností Volotea a Air One, které prozatím létají z Prahy do čtyř destinací.

1 2 3


Téma: Air One

Aktuálně zde naleznete 28 článků na téma Air One.

Sponzorované odkazy