Letenky Air One

Online rezervace letenek:

Zpáteční letenky Praha – Pisa na léto za 2.502 Kč

09. 06. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

S italskou nízkonákladovou společností Air One, kterou provozuje dopravce Alitalia, můžete vyrazit ve spoustě červencových a srpnových termínů z Prahy přímo do italské Pisy.

Air One: nové spojení z Vídně a Prahy

24. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Další nové linky chystá ve svém letovém řádu letecká společnost Air One, která již mimo jiné létá z Prahy do Benátek a Pisy. Novou destinací se na jaře stane Catania ležící na Sicílii a dostupná bude z letiště Praha i Vídeň.

Air One z Prahy do Pisy a Benátek od 1851 Kč

14. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

V této chvíli mohou zákazníci letecké společnosti Air One rezervovat přímé lety z Prahy do Itálie za zajímavé ceny a k dispozici jsou 2 destinace, kam aerolinka létá z našeho hlavního města napřímo.

S Air One a Transavia do Holandska a Itálie od 2010 Kč

28. 05. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecké společnosti Air One a Transavia, které mimo jiné létají také z našeho hlavního města, na svém webu také občas představí akční nabídku. Zpáteční letenky je pak možné rezervovat za ceny kolem 2000 Kč včetně poplatků.

Dnes „happy hour“ na letenky s Alitalií

16. 05. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost Alitalia nabízí dnes od 12:00 do 15:00 slevu 15 % na všechny cesty od 27. 5. do 31. 7. Akce platí na všechny lety z Itálie operované leteckou společností Alitalia a Air One kromě letů do Spojených států, Kanady, Nizozemska a Francie. Letenky si rezervujte na italské stránce alitalia.com.

Akční letenky z Prahy do Itálie od 1600 Kč!

22. 04. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Přímé lety z Prahy do Itálie za zajímavé ceny mohou nyní rezervovat zákazníci letecké společnosti Air One. Co se našeho hlavního města týče, v rezervačním systému aerolinky objevíte letenky celkem do 3 italských destinací. K dispozici je prozatím dostatek volných termínů a za uvedenou cenu je možné cestovat třeba na lince Praha – Benátky (VCE).

Akční letenky z Prahy do Rigy či Pisy od 1599 Kč!

25. 03. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zpáteční letenky z Prahy za zajímavé ceny mají nyní k dispozici cestovatelé, kteří v tomto roce plánují návštěvu měst Pisa či Riga. V rezervačním systému leteckých společností Air One a airBaltic se totiž právě nachází termíny pro cestu tam i zpět od 1599 Kč! Jedná se však o velmi omezenou nabídku.

Letenky do Francie a Itálie v létě od 950 Kč!

17. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud plánujete své cesty celkem s předstihem, mohl by se vám líbit tip na letenky do Francie a Itálie od leteckých společností Volotea a Air One, které prozatím létají z Prahy do čtyř destinací.

Air One: levné letenky do Itálie od 785 Kč

12. 12. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Další možností, jak sehnat vcelku výhodné letenky například do Itálie, je letecká společnost Air One, která létá z Prahy do Milána, Pisy a Benátek a nejnižší ceny jednosměrných letů se v současné době pohybují okolo 785 Kč.

Z Prahy do Pisy za 1286,-Kč!

22. 11. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

Italská letecká společnost Air One nabízí výhodný let z Prahy do Pisy za 1286,-Kč! Největším lákadlem je nepochybně symbol Itálie Šikmá věž, na Piazza dei Miracoli (Náměstí zázraků), které ročně navštíví tisíce turistů. Celé Toskánsko je nádherné.

1 2 3


Téma: Letenky Air One

Aktuálně zde naleznete 27 článků na téma Letenky Air One.

Sponzorované odkazy


Letenky do Dánska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.