ČSA

Online rezervace letenek:

Podzimní nabídka letenek aerolinky ČSA od 1990 Kč!

15. 10. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ve své nejnovější nabídce láká klasická letecká společnost ČSA na levné letenky do mnoha evropských destinací. Akce platí od dnešního dne až do 27. října a vztahuje se na cestovní období 1. prosinec 2013 – 28. únor 2014. Na webu aerolinky najdete přehled destinací, do kterých se dostanete z letiště Praha za zvýhodněné částky.

Létáme s dětmi: letecká společnost ČSA

26. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Pokud se vydáváte na rodinnou dovolenou s Českými aeroliniemi, budou pro vás užitečné informace, které přinášíme v závěrečné části našeho miniseriálu. Ve srovnání s nízkonákladovými aerolinkami je cestování s dětmi se společností ČSA mnohem jednodušší a komfortnější. Můžete si sami zvolit, jak chcete cestovat se svým kojencem do věku dvou let.

ČSA: levné letenky po Evropě od 1990 Kč

24. 09. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Zlevněné letenky celkem do šesti evropských destinací nyní nabízí letecká společnost ČSA od 1990 Kč. Akce se vztahuje na pozdější měsíce, palubní lístky je totiž možné rezervovat minimálně 120 dní před odletem. Za zvýhodněné ceny si tedy klienti aerolinky mohou zaletět do Milána, Kodaně, Stockholmu, Barcelony, Říma a Petrohradu.

Podzimní slevy s ČSA

27. 08. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Právě dnes začíná velký výprodej letenek s ČSA do celé Evropy na cesty od října do prosince. Rezervovat letenky můžete na stránce ČSA do 8. 9. 2013.  

ČSA: velký výprodej letenek z Prahy a Ostravy

27. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Velký podzimní výprodej letenek si pro své zákazníky připravila letecká společnost ČSA a v nabídce jsou především odlety z Prahy a Ostravy. Akce platí od dnešního dne do 8. září a vztahuje se na cestovní období říjen – prosinec.

S ČSA za exotikou

20. 08. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Letecká společnost ČSA zveřejnila zvýhodněné ceny letenek do Colomba, Bangkoku, Sydney a Brisbane. Pokud jste lovci nejnižších cen, tato nabídka asi nebude pro vás. V každém případě se jedná o letenky v hlavní sezóně za velmi rozumné ceny.

ČSA: nejlevnější letenky od 1692 Kč!

08. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Asi nejlevnější letenky z nabídky letecké společnosti ČSA je nyní možné rezervovat na webu jen do 10. srpna 2013, v nabídce je však pouze několik málo destinací. Akce se vztahuje na cestovní období září – listopad 2013. Za uvedenou cenu je možné rezervovat letenky z Prahy do italského města módy.

Soutěž s ČSA o letenku zdarma

10. 07. 2013     Letenky levně     Trvalý odkaz

Tipněte si kolik cestujících bylo přepraveno na pravidelných letech Československých státních aerolinií v letech 1923-1930. Každý den vyhraje jeden z Vás letenku zdarma z Prahy do tajemné destinace operované Českými aeroliniemi. Kam to bude? Paříž, Barcelona, Milán nebo někam jinam?

Soutěž o letenky u ČSA nebo sleva 530 Kč u aerolinky Lufthansa?

09. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Dnes zde pro vás máme dvě akce aerolinek ČSA a Lufthansa. Vyhrát můžete například letenky ZDARMA nebo můžete využít slevu na letenky od německé letecké společnosti. Česká aerolinka právě začíná s oslavami výročí 90-ti let v oblacích a po 90 dnů s ní tak budete moci vyhrávat letenky.

Speciální akce letecké společnosti ČSA a letenky od 2201 Kč!

03. 07. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Akční lety do mnoha destinací po celém světě nyní najdete na webových stránkách letecké společnosti ČSA, která je mimo jiné zajišťuje v code-share spolupráci s dalšími aerolinkami. Na poměrně zajímavé částky vychází nyní letenky z Prahy do Bangkoku, kam se létá s jedním mezipřistáním v Abú Dhabí.

2 3 4 5 6


Téma: ČSA

Aktuálně zde naleznete 261 článků na téma ČSA.

Sponzorované odkazy


Letenky do Egypta

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.