Letenky do Maďarska

Online rezervace letenek:

ČSA speciál: z letiště Praha do Evropy od 2200 Kč

07. 11. 2012     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Aktuální akce tradiční letecké společnosti ČSA je zaměřena na letenky do okolních států a platí pouze do neděle 11. listopadu 2012. Z našeho hlavního města se takto můžete podívat do Německa, Polska, Slovenska, Maďarska či Itálie.

Sky Team: Akce na Východ! Kyjev za 5.902 Kč, Budapešť za 3.565 Kč

20. 07. 2012     Letenky levně     Trvalý odkaz

České aerolinie a Alitalia spustily akce na lety na východ a jihovýchod od Prahy. Předevčírem zveřejněná akce na Tbilisi byla jen první vlašťovkou. Přes českého národního dopravce se dostanete přímými lety do Budapešti a zpět během léta za 3.565 Kč a do Kyjeva a zpět v září a říjnu za 5.902 Kč.

Letenky Göteborg a Budapešť pouze dnes od 2407 Kč!

05. 09. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Rakouská aerolinka Austrian Airlines přichází s lákavou nabídkou levných letenek. Pokud máte tento víkend volno a letiště Vídeň Schwechat pro vás není daleko, mohla by vás zajímat následující akce. Zarezervujte si dnes, 5. září 2011, zpáteční letenku Vídeň – Budapešť v termínu 9. – 11. září 2011 a zaplatíte jen 2407 Kč (€99).

Malev: letenky do Budapeště a hotel zdarma!

09. 02. 2011     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Vyhrajte 2 letenky do Budapeště z kterékoliv destinace aerolinky Malev a k tomu navíc také 2 noci v luxusním hotelu včetně snídaně! A jak vlastně na to? Stačí odpovědět na jednu soutěžní otázku a to: Jaké profesionální ocenění aerolinka Malev obdržela v minulém roce?

Malev – letenky do Budapešti zdarma a nejenom to!

06. 09. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Malev, oceněný jako nejlepší aerolinka východní Evropy pro rok 2010, vyhlašuje soutěž pro každého! A co že to vlastně můžete vyhrát? Výherní balíček obsahuje (pro vás a další tři osoby): Zpáteční letenky do Budapeště z jakékoliv Malev destinace, + 3 noci v Ramada Resort Aquaworld se vstupem do aquaparku, + vstupné zdarma do budapešťské zoo. Jak na to?

Malev zlevňuje letenky do Budapešti

26. 04. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Maďarská letecká společnost Malev zlevnila letenky z a do Budapešti. Ceny jsou dostupné od HUF 29900 za zpáteční letenky včetně daně a poplatků. Akční letenky jsou ale dostupné pouze v omezeném množství. V rámci akční nabídky letenek nabízí Malev také zpáteční letenky Praha – Budapešť za 4090 Kč včetně poplatků a daně.

1


Téma: Letenky do Maďarska

Aktuálně zde naleznete 6 článků na téma Letenky do Maďarska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Maďarska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.