Letenky do Srbska

Online rezervace letenek:

Zpáteční letenky z Bratislavy do srbského Niš za 440 Kč

18. 09. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Zaleťte si levně z hlavního města Slovenska na jihovýchod Srbska. Na konci roku můžete navštívit Niš za 16 Euro / 440 Kč. Tarif Standart nízkonákladové společnosti Ryanair zahrnuje přepravu dvou kabinových zavazadel.

Ryanair zahájí provoz na přímé lince z Bratislavy do Niš

17. 05. 2016     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Na Mezinárodním letišti M. R. Štefánika v Bratislavě přibude nová pravidelná letecká linka do Srbska. Irská letecká společnost Ryanair zařadí do zimního letového řádu od 31. září 2016 pravidelné letecké spojeni z Bratislavy do srbského města Niš s frekvencí 2 x týdně. Letenky je možné si rezervovat na portále Ryanair. Cena za jednosměrnou letenku začíná na 20 €.

Akční letenky na lince Praha – Bělehrad za 4 390 Kč

27. 08. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Přímé lety do jugoslávské metropole s odletem z Letiště Václava Havla. V ceně zpátečních letenek je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla a jednoho většího v zavazadlovém prostoru letadla o hmotnosti max. 23kg.

Akční letenky Vídeň – Bělehrad za 2.400 Kč

19. 02. 2013     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Austrian nabízí levné letenky do Bělehradu s odletem z Vídně. Ceny zpátečních letenek do hlavního města Srbska začínají na 97 eurech.

Levné letenky do Bělehradu: Z Vídně jen za 2 098 Kč

21. 11. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do Bělehradu přišla společnost Air Berlin. V případě odletu z Vídně dáte za zpáteční letenku již 2 098 Kč. Za tuto cenu můžete letět třeba 28. listopadu tam a 3. prosince zpět. Letenky obednávejte na AirBerlin.com.

Levné letenky do Bělehradu: V říjnu jen za 1 472 Kč, odlet z Wroclawi

29. 08. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do srbského Bělehradu nyní pořídíte díky kombinaci nabídek od společností Wizzair a Ryanair. V případě odletu z polské Wroclawi vás zpáteční letenka vyjde jen na 1 472 Kč. Letět za tyto peníze můžete tehdy, objednáte-li si na webech Ryanair.com a Wizzair.com letenky dle následujícího itineráře.

Levné letenky z Vídně: Bělehrad, Sofie i Bukurešť jen za 1 422 Kč!

01. 11. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Zajímavé nabídky na letenky z Vídně se týkají vesměs destinací poblíž Balkánu. Do Bělehradu, Sofie i Bukurešti si můžete zaletět již za 1 422 Kč! Do Bělehradu vás z vídeňského letiště dopraví přepravce TUIfly.com, přičemž tam můžete letět například 7. ledna a vrátit se můžete dne 12. ledna. Letenky si objednávejte na webu TUIfly.com.

Letenky z Vídně od pouhých €29

29. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Air Berlin, německá nízkonákladová aerolinka, přináší několik dobrých tipů na akční letenky po Evropě a to od pouhých €29, tedy v přepočtu asi 715 Kč. Cena letenek se vztahuje na jednosměrný let včetně daní a týká se odletů z Letiště Vídeň. Výlety po Evropě si můžete dopřát do destinací jako je Sofia, Bělehrad, Nice.

Vlídně z Vídně: letenky od 1423 Kč se vším všudy

12. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

A máme tu dnes opět bezva akční letenky od společnosti Air Berlin. Tentokrát si můžeme udělat radost výletem do Sofie,  obšťastnit se nákupem levné letenky do Barcelony a Bělehradu či si zakoupit své letenky levně do Nice.

Air Berlin: Prodloužený víkend v Bělehradu jen za 1 444 Kč! Odlet z Vídně!

27. 08. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Zajímavou nabídku na letenky dnes máme zejména pro Moraváky a pro všechny ty, jež to mají nedaleko na letiště ve Vídni. Zpáteční letenky do srbského Bělehradu se společností Air Berlin pořídíte jen za 1 444 Kč!

1 2


Téma: Letenky do Srbska

Aktuálně zde naleznete 11 článků na téma Letenky do Srbska.

Sponzorované odkazy


Letenky do Gruzie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.