Letenky do Bělehradu

Online rezervace letenek:

Akční letenky na lince Praha – Bělehrad za 4 390 Kč

27. 08. 2015     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Přímé lety do jugoslávské metropole s odletem z Letiště Václava Havla. V ceně zpátečních letenek je zahrnuta přeprava malého příručního zavazadla a jednoho většího v zavazadlovém prostoru letadla o hmotnosti max. 23kg.

Akční letenky Vídeň – Bělehrad za 2.400 Kč

19. 02. 2013     AkčníLetenka.cz     Trvalý odkaz

Austrian nabízí levné letenky do Bělehradu s odletem z Vídně. Ceny zpátečních letenek do hlavního města Srbska začínají na 97 eurech.

Levné letenky do Bělehradu: Z Vídně jen za 2 098 Kč

21. 11. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

S nabídkou levných letenek do Bělehradu přišla společnost Air Berlin. V případě odletu z Vídně dáte za zpáteční letenku již 2 098 Kč. Za tuto cenu můžete letět třeba 28. listopadu tam a 3. prosince zpět. Letenky obednávejte na AirBerlin.com.

Levné letenky do Bělehradu: V říjnu jen za 1 472 Kč, odlet z Wroclawi

29. 08. 2011     Letenky levně     Trvalý odkaz

Levné letenky do srbského Bělehradu nyní pořídíte díky kombinaci nabídek od společností Wizzair a Ryanair. V případě odletu z polské Wroclawi vás zpáteční letenka vyjde jen na 1 472 Kč. Letět za tyto peníze můžete tehdy, objednáte-li si na webech Ryanair.com a Wizzair.com letenky dle následujícího itineráře.

Levné letenky z Vídně: Bělehrad, Sofie i Bukurešť jen za 1 422 Kč!

01. 11. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Zajímavé nabídky na letenky z Vídně se týkají vesměs destinací poblíž Balkánu. Do Bělehradu, Sofie i Bukurešti si můžete zaletět již za 1 422 Kč! Do Bělehradu vás z vídeňského letiště dopraví přepravce TUIfly.com, přičemž tam můžete letět například 7. ledna a vrátit se můžete dne 12. ledna. Letenky si objednávejte na webu TUIfly.com.

Letenky z Vídně od pouhých €29

29. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Air Berlin, německá nízkonákladová aerolinka, přináší několik dobrých tipů na akční letenky po Evropě a to od pouhých €29, tedy v přepočtu asi 715 Kč. Cena letenek se vztahuje na jednosměrný let včetně daní a týká se odletů z Letiště Vídeň. Výlety po Evropě si můžete dopřát do destinací jako je Sofia, Bělehrad, Nice.

Vlídně z Vídně: letenky od 1423 Kč se vším všudy

12. 10. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

A máme tu dnes opět bezva akční letenky od společnosti Air Berlin. Tentokrát si můžeme udělat radost výletem do Sofie,  obšťastnit se nákupem levné letenky do Barcelony a Bělehradu či si zakoupit své letenky levně do Nice.

Air Berlin: Prodloužený víkend v Bělehradu jen za 1 444 Kč! Odlet z Vídně!

27. 08. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Zajímavou nabídku na letenky dnes máme zejména pro Moraváky a pro všechny ty, jež to mají nedaleko na letiště ve Vídni. Zpáteční letenky do srbského Bělehradu se společností Air Berlin pořídíte jen za 1 444 Kč!

Za pár korun tam i zpět, poznej jak ti chutná svět!

29. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Nízkonákladová německá aerolinka Air Berlin přichází na trh s novou akční nabídkou letenek. Pokud máte zálusk na levné letenky do Bělehradu, Sofie, Kodaně či letenky do Barcelony a Milána, je tato nabídka přesně pro vás! Cena letenek začíná na částce 2213 Kč za let tam i zpět včetně daní a poplatků.

Nedopadneš bídně – poletíš-li z Vídně. Evropské destinace od 1760 Kč

25. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Díky tradičnímu přepravci Austrian Airlines máte nyní, naši vážení čtenáři, jedinečnou možnost podívat se po Evropě. Za levný peníz je možno si zakoupit levné letenky do Paříže, Athén, Bělehradu a letenky do Říma a Stockholmu, to vše v letních měsících roku 2010.

1


Téma: Letenky do Bělehradu

Aktuálně zde naleznete 10 článků na téma Letenky do Bělehradu.

Sponzorované odkazy


Letenky do Srbska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.