Letenky do Norska od 273 Kč, na ostrov Kos od 660 Kč

06. 06. 2012     Rádi cestujeme

Dnešní akční letenky nás zavedou do Říma, Benátek či norského Osla. Nejlevnější letenka je tentokrát z Katovic do Osla - cena je neuvěřitelných 273 korun! Cena je vč. tax. V ceně letenky je příruční zavazadlo. Levně letecky je možné se vydat na ostrov Kos a to za cenu 660 korun.

Štítky:
Akční letenky, Letenky do Benátek, Letenky do Itálie, Letenky do Norska, Letenky do Osla, Letenky do Řecka, Letenky do Říma, Letenky na Kos

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Letenky z Německa: Rhodos za 811 Kč, Ibiza za 1 217 Kč

  (27.05.2012, Rádi cestujeme) Je to známá věc, že levné letenky naleznete především z Německa. Vybrali jsme jako odletové letiště to u Frankfurtu. A ceny zpátečních letenek začínají na 558 korunách. Za tak nízkou cenu doletíte do Skandinávie, Irska, Chorvatska či Británie. Nás zaujala zpáteční letenka na ostrov Rhodos - cena je pouze 811 korun! Za stejnou částku doletíte na ostrov Kos. Do další letní destinace - ostrov Ibiza - doletíte za zhruba 1 200 korun.

 • Z Prahy na Azory za 8 192 korun

  (22.01.2012, Rádi cestujeme) Za zajímavou cenu lze doletět z Prahy na ostrov Sao Miguel, jenž je součástí tzv. Azorských ostrovů. Azorské ostrovy najdete poměrně daleko v Atlantickém oceánu. Ostrovy vám nabídnou možnost sledovat delfíny či velryby, a konkrétně ostrov Sao Miguel je znám svými vulkány se sopečnými jezery a termálními prameny. Azory patří Portugalsku. A právě portugalský letecký dopravce TAP nabízí zpáteční letenku na ostrov Sao Miguel od zhruba 8 tisíc korun.

 • Před Vánoci na Martinik za 13 306 Kč

  (01.08.2011, Rádi cestujeme) Pokud hledáte exotickou dovolenou, vaší představu by mohl naplnit karibský ostrov Martinik. Aktuálně lze najít na tento exotický ostrov letenku s cenou 13 306 Kč vč. tax. Odlet je z Paříže, doba letu je zhruba 8 hodin.  

 • Letenky na Madeiru co nejlevněji

  (21.08.2011, Rádi cestujeme) V případě, že plánujete cestu na krásný ostrov Madeira, a chcete se na ostrov dopravit co nejlevněji, zkuste letět přes portugalský Lisabon. Navíc cestu můžete obohatit právě o návštěvu hlavního města Portugalska. Určitě stojí za vaší pozornost. Celkem za let na Madeiru a zpět zaplatíte necelých 4 000 korun.


Sponzorované odkazy


Letenky do Norska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.