Letenky na Sicílii

Online rezervace letenek:

Zpáteční letenky z Bratislavy na Sicílii za 2.925 Kč

27. 05. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Víno, olivy, vynikající kuchyně, prosluněné pláže, mafie, Féničané, Kartáginci, Římané, … A co se vybaví vám, když se řekne Sicílie? : ) Zpáteční letenky od Ryanairu na přímé trase Bratislava – Trapani momentálně seženete ve většině červnových termínů za méně než 3.500 Kč.

Z Bratislavy na Sicílii a zpátky za 1.993 Kč

13. 03. 2014     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Víte o tom, že můžete z Bratislavy vyrazit přímým letem společnosti Ryanair rovnou na Sicílii? A že to vůbec není drahá záležitost?

Letenky do Paříže, na Malorku a Sicílii od 1184 Kč!

22. 08. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ke trochu pozdní dovolené vybízí letenky irské nízkonákladové aerolinky Ryanair, u které je nyní můžete sehnat za velmi přijatelné částky. Na webu je přepravce propaguje pro cestovní období 1. říjen – 28. listopad. Což takhle podzimní cesta do francouzského hlavního města? V nabídce je spojení Bratislava – Paříž (BVA)!

Levné letenky na Sicílii a Sardínii od 1530 Kč

09. 01. 2013     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Řada z vás již jistě ví, že levné letenky především do evropských destinací můžete objevit na webu irské nízkonákladové aerolinky Ryanair, které létá mimo jiné také z Brna, Bratislavy, Budapešti, ale také z několika polských letišť.

Letecky na Sicílii za 1 040 korun

25. 06. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Italský ostrov Sicílie nabízí krásné pláže a je vděčným místem pro trávení letní dovolené. Pokud byste rádi na tento ostrov k moři, máme pro vás levné letenky. Levně na Sicílii doletíte především z německých letišť jako jsou Memmingen u Mnichova nebo Lipsko. Cena za zpáteční letenku začíná na zhruba tisíci korunách.

Letecky na Sicílii za 1 234 Kč, na Mallorku od 600 Kč

14. 05. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Vyhledali jsme levné letenky do oblíbených letních destinací, jako jsou Řím, Benátky či Sicílie. Velmi levně doletíte z Prahy do Benátek - za krásných 884 korun! A pokud jste členy Wizzair Xclusive klubu zaplatíte jen něco okolo 600 Kč. K dispozici jsou také levné letenky na Sicílii nebo například do bulharského Burgasu. Za 600 korun doletíte na Mallorku z německého Cochstedtu, nedaleko českých hranic.

Letenky do Říma za 295 korun, Sicílie za 443 korun

21. 03. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Dali jsme si záležet, a našli jsme extrémně levné letenky do Říma. Zpáteční letenka stojí jen 295 korun! K dalším velmi levným letenkám patří i ty na Sicílii nebo na Krétu. Na Krétu doletíte z Brna s přestupem v Miláně za něco málo přes 1 400 korun. Pokud se vydáte z Brna přes Milano (zpět přes Stansted) na španělskou Ibizu, zaplatíte 1 903 korun za zpáteční letenku - celkově za 16ti denní pobyt zaplatí dvě osoby přibližně 12 500 korun. To už je pěkně dlouhá dovolená u moře za poměrně nízkou cenu.

Ryanair nově z Lipska na Sicílii

03. 02. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Irský nízkonákladový dopravce Ryanair bude nově létat z německého Lipska na Sicílii, konkrétně na letiště v Trapani. Letiště v Lipsku je od Prahy vzdáleno zhruba 250 km. Autem dojedete do Lipska za přibližně 3 hodiny, a pokud bydlíte např. v Ústí nad Labem, do Lipska pojede necelé dvě hodiny. A ceny letenek?

Letecky levně do Itálie

20. 01. 2012     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Rádi byste někam za teplejším počasím? Máme pro vás levné letenky do Itálie. S odletem z Prahy či Bratislavy. Levně doletíte do Benátek, Milána a s přestupem v Bergamu také např. na Sicílii do Palerma nebo Sardinii. Cena letenek začíná na zhruba tisícovce.

Letenky na Sicílii za 851 korun, Skotsko za tisícovku

23. 08. 2011     Rádi cestujeme     Trvalý odkaz

Tentokrát mezi akční letenky řadíme ty z nabídky společnosti Ryanair. Levně doletíte na Sicílii – zpáteční letenka stojí zhruba 850 korun. Za let do Londýna zaplatíte necelých 600 korun, do Alicante něco málo přes tisícovku. Levná letenka je také na trase Wroclav-Glasgow.

1 2 3


Téma: Letenky na Sicílii

Aktuálně zde naleznete 25 článků na téma Letenky na Sicílii.

Sponzorované odkazy