Levné letenky na Sicílii a Sardínii od 1530 Kč

09. 01. 2013     Akční letenky.cz

Řada z vás již jistě ví, že levné letenky především do evropských destinací můžete objevit na webu irské nízkonákladové aerolinky Ryanair, které létá mimo jiné také z Brna, Bratislavy, Budapešti, ale také z několika polských letišť.

Štítky:
Letenky do Itálie, Letenky na Sardinii, Letenky na Sicílii, Letenky Ryanair, Ryanair

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Letecky na Sicílii za 1 234 Kč, na Mallorku od 600 Kč

  (14.05.2012, Rádi cestujeme) Vyhledali jsme levné letenky do oblíbených letních destinací, jako jsou Řím, Benátky či Sicílie. Velmi levně doletíte z Prahy do Benátek - za krásných 884 korun! A pokud jste členy Wizzair Xclusive klubu zaplatíte jen něco okolo 600 Kč. K dispozici jsou také levné letenky na Sicílii nebo například do bulharského Burgasu. Za 600 korun doletíte na Mallorku z německého Cochstedtu, nedaleko českých hranic.

 • Letecky na Sicílii za 1 040 korun

  (25.06.2012, Rádi cestujeme) Italský ostrov Sicílie nabízí krásné pláže a je vděčným místem pro trávení letní dovolené. Pokud byste rádi na tento ostrov k moři, máme pro vás levné letenky. Levně na Sicílii doletíte především z německých letišť jako jsou Memmingen u Mnichova nebo Lipsko. Cena za zpáteční letenku začíná na zhruba tisíci korunách.

 • Ryanair obnovuje linku z Bratislavy na Sicílii

  (20.12.2012, Aerolinie.info) Irský Ryanair oznámil obnovení leteckého spojení z Bratislavy do Trapani na Sicílii. Linka bude v provozu od 31. března každou středu a neděli.

 • Ryanair nově z Lipska na Sicílii

  (03.02.2012, Rádi cestujeme) Irský nízkonákladový dopravce Ryanair bude nově létat z německého Lipska na Sicílii, konkrétně na letiště v Trapani. Letiště v Lipsku je od Prahy vzdáleno zhruba 250 km. Autem dojedete do Lipska za přibližně 3 hodiny, a pokud bydlíte např. v Ústí nad Labem, do Lipska pojede necelé dvě hodiny. A ceny letenek?


Sponzorované odkazy