Letecky levně do Itálie

20. 01. 2012     Rádi cestujeme

Rádi byste někam za teplejším počasím? Máme pro vás levné letenky do Itálie. S odletem z Prahy či Bratislavy. Levně doletíte do Benátek, Milána a s přestupem v Bergamu také např. na Sicílii do Palerma nebo Sardinii. Cena letenek začíná na zhruba tisícovce.

Štítky:
Letenky do Benátek, Letenky do Itálie, Letenky do Milána, Letenky na Sardinii, Letenky na Sicílii

Zdroj: Rádi cestujeme

Sbíráme pro vás akční levné letenky, levné ubytování, slevy na dovolenou či letenky, užitečné informace.
http://www.radicestujeme.eu

Online rezervace letenek:

 • Air One: levné letenky do Itálie od 785 Kč

  (12.12.2012, Akční letenky.cz) Další možností, jak sehnat vcelku výhodné letenky například do Itálie, je letecká společnost Air One, která létá z Prahy do Milána, Pisy a Benátek a nejnižší ceny jednosměrných letů se v současné době pohybují okolo 785 Kč.

 • Ryanair: Levné letenky do Itálie od 219 Kč!

  (06.09.2011, Akční letenky.cz) Letecká společnost Ryanair nabízí zájemcům o cenově dostupné cestování novou várku levných letenek. Láká vás slunná Itálie a její památky, skvělá kuchyně a světová móda? I na podzim, konkrétně v cestovním období od 3. října do 30. listopadu 2011, se cesta na Apeninský poloostrov vyplatí.

 • Levné letenky do Itálie – z Prahy od 1762,- Kč

  (20.02.2012, Letenky levně) Italské aerolinky Alitalia přišly s akční nabídkou v rámci veletrhu Holiday World 2012 s akčními cenami letenek do Itálie, konkrétně do Benátek, Milána a Pisy. Cena začínají takto: Praha – Miláno: od 1801 Kč (zpáteční let vč. tax) Praha – Benátky: od 1762 Kč (zpáteční let vč. tax) Praha – Pisa: 1812 Kč (zpáteční let vč. tax

 • Letenky do Francie a Itálie v létě od 950 Kč!

  (17.01.2013, Akční letenky.cz) Pokud plánujete své cesty celkem s předstihem, mohl by se vám líbit tip na letenky do Francie a Itálie od leteckých společností Volotea a Air One, které prozatím létají z Prahy do čtyř destinací.


Sponzorované odkazy