Soutěž o letenky

Online rezervace letenek:

Nejlevnější letenky do Osla – ZADARMO!

12. 08. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Ano, čtete správně. Mluvíme o 5 x 2 letenky do Osla. Zdarma. Takže otázkou zůstává – jak na to? Suvenýrová hra od Swiss Airlines Swiss Airlines vám umožňují vyhrát dvě letenky do Osla právě následovně: Navštivte do 18. srpna 2010 švýcarské stránky přepravce Swiss – domovskou stránku.

Lufthansa spustila soutěž o dvě letenky a další ceny

22. 07. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Patříte mezi soutěžní typy a je vám více než 18 let? Zapojte se do nové soutěže letecké společnosti Lufthansa. Ta totiž spustila soutěž o dvě letenky do evropské destinace dle vlastního výběru a další věcné ceny. Až do 13. září 2010 můžete odpovědět na velmi jednoduchou otázku týkající se online odbavení. Odpovědní formulář naleznete zde.

Lufthansa: Vyhrajte dvě letenky v business class do země letošních mistrů světa ve fotbale

05. 07. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Se zajímavou soutěží o dvě letenky ve třídě business přišla německá Lufthansa. Ve fotbalové hře stačí rozpoutat co největší mexickou vlnu a nasbírat tak co nejvíce bodů. Vítěz soutěže se pak může těšit na iPod Touch a hlavně na dvojici letenek do země letošních vítězů MS ve fotbale.

Nejlevnější letenky jsou ty ZDARMA! Vyhraj výlet do Nice či Benátek

30. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Německá tradiční aerolinka Lufthansa přichází s nabídkou na letenky ZDARMA. Stačí se zúčastnit soutěže a vyhrát letenky do Benátek či Nice či spoustu jiných cen. Soutěžte do 11. července 2010. Stačí, když na stránkách přepravce (pro Českou republiku) vyplníte registrační formulář a zodpovíte na pár otázek a pak již jen vyhrát!

Vyhrajte víkend pro dva v Belgii s Brussels Airlines

15. 06. 2010     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Chtěli byste poznat Belgii? Proč se nezúčastnit nové soutěže letecké společnosti Brussels Airlines, kterou aerolinka vyhlásila při příležitosti oslav Dne otců. Ve hře je víkend pro dva, který zahrnuje 2 zpáteční letenky Praha – Brusel, pronájem auta na celý víkend, 2 noci ve tříhvězdičkovém hotelu se snídaní a návštěva pivovaru Bocq (‘La Brasserie du Bocq’).

Soutěž: Umíte zpívat? Vyhrajte zpáteční letenku v business třídě do San Francisca!

20. 05. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Aerolinky Swiss přišly s jednou z nejzábavnějích soutěží o letenky, které tu za poslední dobu byly. Stačí nahrát originální video na klasickou písničku San Francisco od Scotta McKenzieho a nahrát ho na stránku http://www.singfrancisco.com/ Originalitě se meze nekladou. Vítěz získá dvě zpáteční letenky v business třídě do San Francisca právě od společnosti Swiss.

Vyhrajte letenky od společnosti Swiss!

04. 05. 2010     Letenky levně     Trvalý odkaz

Pokud jste soutěživý typ a nebude vám vadit, když aerolinkám Swiss sdělíte některé své osobní údaje, zúčastněte se jarní soutěže o zpáteční letenky po Evropě! Soutěží se hned o deset báječných cen: 1. místo: 2 zpáteční letenky v Business Class po Evropě 2. místo: 2 zpáteční letenky v Economy Class do Švýcarska 3. – 10. místo: dárkový balíček od společnosti Swiss.

Vánoční hra o letenky po Evropě s ČSA

10. 12. 2009     Akční letenky.cz     Trvalý odkaz

Letecká společnost ČSA spustila soutěž o letenky po Evropě. Nová vánoční hra ČSA je přístupná speciální stránce flychampions.com. Vyhrát mohou soutěžící zpáteční letenky do Londýna, Osla, Curychu, Hamburku, Říma, Paříže, Amsterdamu, Bruselu, Barcelony nebo Madridu. Jak se můžete vánoční hry ČSA zúčastnit? Stačí vyplnit jméno, přijmení a email, najít 3 stejné symboly a letenky jsou vaše.

Kam doletíš s Click4Sky ty? Soutěž Click4Sky o letenky

09. 03. 2009     Letenkář.cz     Trvalý odkaz

Nevíte co se svým volným časem a je Vám více než 18 let? Pak můžete zkusit své štěstí a vyhrát zpáteční letenku do jakékoliv destinace nízkonákladovky Click4Sky. Soutěž s Click4Sky trvá do 28. 3. 2009 Co pro to udělat? Stačí si zahrát jednoduchou flashovou hru Click4Sky. Ani nemusíte nahrát nejvyšší skóre, stačí když bude pro daný týden vylosování, pak právě ...

1 2 3


Téma: Soutěž o letenky

Aktuálně zde naleznete 29 článků na téma Soutěž o letenky.

Sponzorované odkazy


Letenky na Slovensko

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.