Low cost aerolinky – pozor na poplatky!

17. 06. 2013     Akční letenky.cz

V novém seriálu se zaměříme na často skryté poplatky, které vás mohou potkat při cestování s nízkonákladovými aerolinkami. Představíme cenové politiky u nás nejpopulárnějších Ryanair, Wizz Air a easyjet a ukážeme, jak při využití jejich služeb neplatit více, než je nezbytně nutné.

Štítky:
easyJet, Ryanair, Wizz Air

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Nejnovější limity aerolinek pro přepravu zavazadel

  (21.05.2013, Akční letenky.cz) Když cestujete s nízkonákladovými aerolinkami, letenka vás téměř vždy vyjde výhodněji než s tradičními společnostmi, je ale třeba dávat pozor na dodatečné příplatky. To platí zejména pro přepravu odbavených zavazadel, která je u těchto low-cost společností vždy zpoplatněna! Třeba u Wizz Air si připlatíte dokonce i za příruční zavazadlo standardních rozměrů (od 270 Kč).

 • Jaké low-cost aerolinky létají z ČR?

  (23.07.2013, Akční letenky.cz) Vydejte se na cestu s nízkonákladovou společností a ušetřete! Několik jich můžete využít i v případě odletů z českých letišť. Široké spektrum možností nabízí Praha. Kupříkladu společnost Wizz Air odsud létá do příjemných nejen prázdninových destinací: Milán, Benátky, Řím, Neapol, Bari a podíváte se odsud také do Londýna.

 • Ryanair a poplatky: na co si dát pozor?

  (18.06.2013, Akční letenky.cz) V první části našeho seriálu o poplatcích představíme jakým způsobem má poplatky nastavené nízkonákladová letecká společnost Ryanair. Ukážeme vám, čemu byste měli věnovat pozornost, abyste zbytečně neplatili více než musíte. Při bookování letu si především všímejte, jaké služby si vlastně objednáváte!

 • easyJet a poplatky: na co si dát pozor?

  (24.06.2013, Akční letenky.cz) Ve třetím dílu našeho seriálu představíme poplatky nízkonákladové společnosti easyJet. Špatnou zprávou na začátek je, že se při koupi letenky nevyhnete administrativnímu poplatku 300 kč, který je účtován ke každé rezervaci. Můžete však ušetřit tím, že zaplatíte debetní kartou – za kreditní kartu si totiž easyJet účtuje další 2.5 % z celkové ceny.


Sponzorované odkazy