Akční letenky do Stockholmu, Kodaně či Helsinek od 1714 Kč!

17. 09. 2013     Akční letenky.cz

Norská nízkonákladová aerolinka Norwegian Air Shuttle nyní na svých webových stránkách nabízí akční letenky za velmi výhodné ceny. Od 1714 Kč mohou klienti rezervovat lety z Letiště Václava Havla na Skandinávský poloostrov a konkrétně do Dánska, Švédska, Finska nebo také Norska.

Štítky:
Akční letenky, Letenky do Helsinek, Letenky do Kodaně, Letenky do Stockholmu, Letenky Norwegian, Norwegian

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Kodaně? Zajímají vás letenky Stockholm? Letenky do Helsinek, Kodaně i Stockholmu nakoupíte výhodně na webu. Vybírejte pohodlně online!
 • Norwegian: levné letenky do Helsinek a Stockholmu od 2267 Kč!

  (21.10.2013, Akční letenky.cz) Levné letenky do Skandinávie můžete pravidelně rezervovat u letecké společnosti Norwegian! Z našeho hlavního města jsou dostupné metropole Finska, Norska, Švédska i Dánska. Velmi výhodně nyní například vychází zpáteční lety z Praha do Helsinek. V několika málo termínech jsou dostupné od 2267 Kč (€88) včetně poplatků a příkladem může být 20. – 25. listopad 2013.

 • Z Budapešti do Stockholmu za pár korun

  (09.11.2012, Letenky levně) Letecká společnost Ryanair nabízí levné letenky z Budapešti do Stockholmu. V prosinci a v lednu můžete letět z Budapešti do Stockholmu za pouhých 106,- Kč (jedna cesta). Návštěvu Stockholmu můžete spojit s prohlídkou Budapešti, kam se dostanete vlakem nebo autobusem. Jedna jízda autobusem stojí z Prahy do Budapešti stojí cca 500,- Kč.

 • Ze Stockholmu do Bangkoku od 12.472,- Kč

  (08.08.2013, Letenky levně) Pokud byste si na poslední chvíli chtěli podívat do Bangkoku nebo někam dál do jihovýchodní Asie, našli jsme levné letenky ze Stockholmu. Letenku ze Stockholmu do Bangkoku lze zakoupit levně již od 12.472,- Kč. (Příklad rezervace s odletem 21. 9. 2013 a návratem 28. 9. 2013 v našem vyhledávači). Cena platí do vyprodání míst.

 • Norwegian letenky: nová linka do Helsinek od 2515 Kč

  (04.02.2013, Akční letenky.cz) Na webových stránkách norské nízkonákladové aerolinky Norwegian Air Shuttle mohou cestovatelé občas narazit na zvýhodněnou nabídku letů do nejrůznějších destinací a v letovém řádu se mimo jiné objevuje i letiště Praha (PRG). Pomalu se také můžete začít těšit na start nového spojení z našeho hlavního města do Helsinek!


Sponzorované odkazy