Od 29. března končí i pro Čechy kontroly na švýcarských letištích

30. 03. 2009     Letenkář.cz

Zhruba 3 měsíce poté, co Švýcaři zrušili kontroly na hranicích, se rozhodli v rámci Schengenu omezit také kontrolování na letištích. S platností od 29. března by tak ani Češi neměli být podrobeni výraznějším kontrolám než v jiných evropských zemích. Na hranicích však nadále zůstává celní odbavení, protože Švýcarsko nebude ani poté členem Evropské celní unie. Letiště Ruzyně tak přesunulo lety ...

Štítky:
Letiště Ruzyně

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Click4Sky končí! ČSA ruší jednotné ceny letenek

  (01.12.2009, Akční letenky.cz) Click4SKy – nízkonákladový projekt ČSA – končí. Cestující si už nebudou moci zarezervovat levné letenky za jednotnou cenu. Včera to oznámil server iDNES.cz. ČSA zrušilo tento projekt a místo něj bude na stránkch click4sky.com nabízet nejvýhodnější tarify – nebude se ale již jednat o jednotné tarifní ceny.

 • ČSA končí s dálkovou flotilou

  (04.07.2009, Letenky levně) České aerolinie zruší svoji dálkovou flotilu. Jedná se zejména o přímé linky z Prahy do New Yorku a do Toronta, které přestanou létat od konce října. ČSA tímto krokem reaguje na ekonomickou krizi a menší zájem o letenky.

 • Polské aerolinky Centralwings končí

  (16.01.2009, Letenkář.cz) Ve střední Evropě se kromě Sky Europe dostává do existenčních problémů i polská nízkonákladová letecká firma Centralwings. Narozdíl od slovenské společnosti je Centralwings přímo dceřinou firmou národního dopravce, kterým je LOT. Centralwings přestala nabízet levné lety už loni na podzim. Tehdy cestující se zakoupenými letenkami dostali na výběr: buď využijí služeb firmy LOT, nebo dostanou peníze nazpět. ...

 • British Airways kontroluje lidi kvůli prasečí chřipce

  (21.07.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost British Airways zavedla speciální kontroly na letišti. Důvodem jsou obavy ze šíření prasečí chřipky, která během posledních týdnů ve Velké Británii zabila již 29 lidí a stále se dle úřadů rozšiřuje. Zaměstnanci British Airways mají sledovat, zda cestující nemají symptomy prasečí chřipky.


Sponzorované odkazy


Letenky do Japonska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.