bmibaby zlevňuje květnové lety

11. 05. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost bmibaby spustila akci na letenky již od L24,99. Rezervovat letenky za akční ceny je možné do vybraných destinací s datem odletu od 11.května do 31.května 2009. Konkrétní informace o jednotlivých letech lze najít online na bmibaby.com.

Štítky:
Bmibaby, Letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Ideální čas na cestování: Velikonoce a dva prodloužené květnové víkendy

  (28.02.2009, Letenkář.cz) Nevíte kdy se utrhnout ze svého běžného života a vydat se na cesty po Evropě? Pak věřte, že ideální čas na podobný výlet je již za nedlouho. Ideální čas na jarní cestování po Evropě jsou Velikonoce a dva prodloužené květnové víkendy. A měli byste si pospíšit, abyste ještě našli volná místa v letadlech nízkonákladových leteckých společností jako ...

 • Aer Lingus zlevňuje letenky až o 50%

  (13.04.2010, Akční letenky.cz) Irská letecká společnost Aer Lingus zlevnila letenky. Akční nabídka – tedy letenky se slevou až 50% – se vztahuje na letenky s odletem od 21. dubna do 21. říja 2010. Rezervovat levné letenky je možné do 18. dubna 2010. Aerolinka Aer Lingus zlevňuje o50% letenky z Dublinu do Agadiru, Atén, Burgasu, Budapešti, Dubrovníku, Helsinek a Prahy.

 • Aer Lingus zlevňuje letenky do Irska

  (16.02.2010, Akční letenky.cz) Irská letecká společnost Aer Lingus zlevňuje vybrané letenky do Irska. Nejlevnější letenky jsou k dostání od €19,99. Aerolinka Aer Lingus létá z České republiky pouze na jediné trase Praha – Dublin. Tuto trasu inzeruje od €49,99 za jednosměrnou letenku včetně daně. Pokud podrobněji nahlédnete do bookingu, můžete objevit letenky od 270 Kč bez daně.

 • Austrian zlevňuje letenky do Dubaje a New Yorku

  (15.06.2009, Akční letenky.cz) Letecká společnost Austrian Airlines spustila akci na levné letenky. Akční nabídka na zlevněné letenky platí do 30.června 2009. Austrian zlevňuje lety na trase Praha - Dubaj (pro odlety od 1.července do 31.prosince 2009) a také na pravidelné přestupné lince Praha - New York (pro odlety od 1.září do 15.prosince 2009).


Sponzorované odkazy


Letenky do Slovinska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.