Vueling nabízí k letenkám voucher zdarma

07. 08. 2009     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost Vueling spustila akční nabídku. Cestující, kteří budou rezervovat letenky na období do 31. srpna 2009, obdrží voucher zdarma na let v září. Akční nabídka platí pouze do 13. srpna 2009. Nabídky mohou využít i čeští cestující, kteří se chystají do Španělska. Vueling totiž nabízí například letenky Praha – Barcelona.

Štítky:
Letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Vueling nabízí milion letenek od €25

  (13.01.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Vueling spustila akci na celkem milion letenek od €25. Rezervovat akční letenky je možné do úterý 19. ledna a levné letenky se dají zakoupit pro letenky s odletem od 22. ledna do 22. června 2010. Letenky je nutné rezervovat s 10 denním předstihem. Aerolinka Vueling létá také do České republiky.

 • Aerolinka Vueling spustila akční nabídku

  (14.09.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Vueling spustila akční nabídku pro všechny zákazníky, kteří se připojí k jejímu programu pro pravidelné cestující Punto Programme. Každý, kdo se zaregistruje do 30. září 2009, získá 200 extra bodů, které může využít pro další lety. Tato akční nabídka je zajímavá zejména pro cestující na lince Praha – Barcelona, kterou Vueling nabízí.

 • Vueling: Levné letenky do Barcelony již za 3 572 Kč

  (15.03.2010, Letenky levně) Zpáteční letenky z pražské Ruzyně až na letiště Barcelona si nyní můžete koupit již za 3 572 Kč. Pokud vás nabídka zaujala, nerozmýšlejte se však příliš dlouho – promoakce společnosti Vueling končí již zítra, tj. v úterý. Dostupných termínů je v měsících březen – květen hned několik.

 • Vueling zlevnil letenky do Barcelony

  (08.03.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Vueling nabízí do zítřejší půlnoci letenky v akci od €30. Své jediné spojení do České republiky mezi Barcelonou a Prahou nabízí v dubnu od €50 (1289 Kč), trasa Praha – Barcelona vyjde o €10 dráž – v přepočtu asi na 1547 Kč (zejména ve druhé polovině dubna).


Sponzorované odkazy


Letenky do Nizozemí

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.