Letiště Praha Ruzyně zavede WiFi zdarma

05. 08. 2009     Akční letenky.cz

Letiště Praha Ruzyně hodlá ve dvou terminálech (T1 a T2) zavést WiFi zdarma. Uvedly to financninoviny.cz. Přípravy na spuštění WiFi připojení probíhají v posledních dnech naplno, a dá se tak očekávat, že bude WiFi k dispozici během několika dnů.

Štítky:
Letiště Praha, Letiště Praha Ruzyně

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Letiště Praha Ruzyně dnes spustilo provoz Free wifi

  (17.08.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha Ruzyně dnes zahájilo oficiální provoz bezplatného bezdrátového připojení na internet ne všech prostorách Terminálu 1, Terminálu 2 a ve spojovacím objektu. Je teprve šestým evropským mezinárodním letištěm, které tuto službu zdarma poskytuje. Dosud se šlo na letišti Praha připojit pouze přes placené služby T-Mobile HotSpot, nebo zdarma ve VIP saloncích.

 • Letiště Praha Ruzyně nabízí nové služby

  (27.05.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha Ruzyně nabízí pasažérům opět nové služby. Tentokrát svou nabídku rozšířilo o nově otevřenou restauraci Subway®, která se specializuje na „zdravější alternativu“ rychlého občerstvení. Nová restaurace však není zdaleka jedinou novinkou. V rámci dlouhodobého procesu zkvalitňování služeb pro cestující zavádí Letiště Praha Ruzyně také One Stop Security.

 • Ruzyně čeká svého jubilejního cestujícího

  (30.09.2008, Letenkář.cz) Pražským letištěm Ruzyně projde dnes podle jeho vedení letošní desetimiliontý cestující. Stane se tak o dva týdny dříve než v loňském roce a o 41 dnů dříve než v roce 2006, kdy letiště odbavilo deset milionů cestujících vůbec poprvé. Za celý rok se očekává více než 13 milionů cestujících. Letiště Ruzyně čeká v následujících měsících privatizace. Očekávaný výnos se pohybuje kolem sta miliard ...

 • Levné parkování u Letiště Praha Ruzyně

  (01.06.2010, Akční letenky.cz) Pokud jste už také přemýšleli o tom, kde zaparkujete auto, až poletíte z Letiště Praha Ruzyně (PRG), máme pro vás řešení. Využít můžete služeb parkování Go parking, které se nachází nejblíže k letišti. Pokud vám navíc záleží i na bezpečnosti, Go parking zajišťuje ostrahu, pojištění i monitoring kamerami.


Sponzorované odkazy


Letenky na Slovensko

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.