Doprava a parkování u letiště Brno Tuřany

05. 08. 2009     Akční letenky.cz

Jak se dostat na a z letiště, či kde zaparkovat a za kolik je velmi častou otázkou pro každého, kdo se chystá letět. Jak to funguje na letišti Brno Tuřany? Na letiště Brno Tuřany se můžete dostat trojím způsobem: autem, autobusem městské hromadné dopravy a taxíkem.

Štítky:
Letiště Brno, Letiště Brno Tuřany

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Z letiště Brno Tuřany se dá letět již do 33 destinací

  (10.06.2009, Akční letenky.cz) Letiště Brno Tuřany nabízí již 33 destinací, které zajišťuje celá řada leteckých společností. Mezi nejvíce vyhledávané patří zejména lety do letních destinací - například pravidelné linky Brno - Larnaka či Brno - Heraklion. Velmi oblíbená je taky trasa Brno - Londýn, která je k dispozici během celého roku.

 • Letiště Brno Tuřany přivítá papeže Benedikta XVI.

  (16.09.2009, Akční letenky.cz) Letiště Brno Tuřany přivítá 27. září 2009 papeže Benedikta XVI., který tam odslouží mši. Letiště provádí velké přípravy již teď – cestující určitě nepřehlédnou obří baldachýn vysoký 12 metrů. ČTK uvedla, že celá konstrukce váží 17 tun a měla by odolat poryvům větru o síle až 100 km/hod.

 • Letiště Brno Tuřany odbavilo již půl milionu cestujících

  (09.01.2009, Letenkář.cz) Mezinárodní letiště v Brně Tuřanech letos odbavilo již přes půl milionu cestujících, což je nejvíce za jeho 50 letou historii. Pro srovnání, Praha Ruzyně by měla letos překročit hranici 13 milionů cestujících a ostravské letiště Leoše Janáčka v Mošnově zhruba 332 tisic. O největší podíl z půl milionu cestujících se postaral let Brno – Londýn a turistické chartery.

 • Letiště Brno Tuřany odbavilo již půl milionu cestujících

  (21.12.2008, Letenkář.cz) Mezinárodní letiště v Brně Tuřanech letos odbavilo již přes půl milionu cestujících, což je nejvíce za jeho 50 letou historii. Pro srovnání, Praha Ruzyně by měla letos překročit hranici 13 milionů cestujících a ostravské letiště Leoše Janáčka v Mošnově zhruba 332 tisic. O největší podíl z půl milionu cestujících se postaral let Brno – Londýn a turistické chartery.


Sponzorované odkazy


Letenky do Číny

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.