Každý třetí cestující využívá na Letišti Praha služeb taxi

07. 08. 2009     Akční letenky.cz

Letiště Praha Ruzyně zveřejnilo výsledky průzkumu agentury STEM MARK, které ukázaly, že téměř 30% všech cestujících využívá pro dopravu z nebo na Letiště Praha Ruzyně taxi služeb. Zájimávé je také zjištění, že taxi služeb na letišti vyžívá 69 % lidí cestujících pravidelnými leteckými linkami, zatímco v případě zákazníků nízkonákladových společností je to 21%.

Štítky:
Letiště Praha, Letiště Praha Ruzyně

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • ČSA - bohatší nabídka služeb pro obchodní klientelu

  (09.12.2008, Letenkář.cz) Především pro obchodníky jsou určeny nové služby, které ČSA zavedly krátce před zahájením zimní sezony. Z výzkumů vyplývá, že jednou z nejžádanějších služeb je zajištění dopravy na letiště. ČSA proto již od září nabízejí pro cestující třídy Business Premium dopravu vozem taxi na pražské letiště a zpět zdarma, a to z celého katastrálního území Prahy. Službu zajišťuje společnost Rony ...

 • Většina Slováků využívá odbavení na letišti

  (03.11.2009, Akční letenky.cz) Průzkum slovenského webu lietam.sk ukázal, že většina Slováků, kteří cestují do zahraničí leteckou dopravou, využívá klasického odbavení na letišti. To je samozřejmě zčásti dáno možnostmi. Většina leteckých společností totiž nabízí odbavení na letišti a check in online a jen malá část odbavení přes mobilní telefon.

 • Cestující ČSA se mohou odbavit přímo ve 3 pražských hotelech

  (19.11.2008, Letenkář.cz) Cestující Českých aerolinií se mohou nově odbavit přímo ve vybraných pražských hotelech. Služba je od poloviny října dostupná v ubytovacích zařízeních v areálu pražského letiště – Ramada, Tranzit a Courtyard by Marriott. Cestujícím jsou k dispozici na hotelových recepcích počítače, které umožňují odbavení prostřednictvím internetu v pohodlí hotelu bez čekání u letištních přepážek. Díky této nové službě si mohou cestující v pohodlí hotelu ...

 • Bonus program pro pravidelné cestující: OK PLUS

  (03.03.2010, Akční letenky.cz) Přemýšleli jste již nad tím, že se přihlásíte do programu pro pravidelné cestující, ale nejste si jistí, jak to vlastně funguje? Obecné rady jsme vám přinesli už ve článku Rady a tipy: bonus programy (frequent flyer programs), jak si ale představit konkrétní program?


Sponzorované odkazy


Letenky do Thajska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.