Letiště Praha Ruzyně dnes spustilo provoz Free wifi

17. 08. 2009     Akční letenky.cz

Letiště Praha Ruzyně dnes zahájilo oficiální provoz bezplatného bezdrátového připojení na internet ne všech prostorách Terminálu 1, Terminálu 2 a ve spojovacím objektu. Je teprve šestým evropským mezinárodním letištěm, které tuto službu zdarma poskytuje. Dosud se šlo na letišti Praha připojit pouze přes placené služby T-Mobile HotSpot, nebo zdarma ve VIP saloncích.

Štítky:
Letiště Praha, Letiště Praha Ruzyně

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Letiště Praha Ruzyně zavede WiFi zdarma

  (05.08.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha Ruzyně hodlá ve dvou terminálech (T1 a T2) zavést WiFi zdarma. Uvedly to financninoviny.cz. Přípravy na spuštění WiFi připojení probíhají v posledních dnech naplno, a dá se tak očekávat, že bude WiFi k dispozici během několika dnů.

 • Provoz Letiště Praha omezen kvůli popelu ze sopky

  (16.04.2010, Akční letenky.cz) Letiště Praha Ruzyně (PRG) se potýká s obdobným problémem jako jiná evropská letiště. Popel z islandské sopky dopadá na Českou republiku i její dopravu. Dnes ve 13 hodin byl zastaven veškerý letecký provoz na pražském letišti, od 14. hodiny platil zákaz i pro letiště v Brně (BRQ) a Ostravě (OSR).

 • Letišti Praha Ruzyně přestává stačit kapacita, dožaduje se další ranveje

  (17.08.2008, Letenkář.cz) Provoz na pražském letišti Ruzyně vzrostl od roku 2003 o 61 procent a současná maximální kapacita ruzyňské dráhy je 44 vzletů a přistání během hodiny. Organizačními úpravami lze dosáhnout do roku 2010 kapacity 48 vzletů a odletů. Jde však o mezní hodnotu.

 • Ruzyně čeká svého jubilejního cestujícího

  (30.09.2008, Letenkář.cz) Pražským letištěm Ruzyně projde dnes podle jeho vedení letošní desetimiliontý cestující. Stane se tak o dva týdny dříve než v loňském roce a o 41 dnů dříve než v roce 2006, kdy letiště odbavilo deset milionů cestujících vůbec poprvé. Za celý rok se očekává více než 13 milionů cestujících. Letiště Ruzyně čeká v následujících měsících privatizace. Očekávaný výnos se pohybuje kolem sta miliard ...


Sponzorované odkazy


Letenky

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.