SAS nabízí velkou slevu pro děti

19. 10. 2009     Akční letenky.cz

Letecká společnost SAS Scandinavian Airlines nabízí nově velkou slevu pro děti od 2 do 11 let. Pokud si zarezervujete letenky do 25. října 2009, letenka pro dítě bude stát o čtvrtinu méně. Navíc můžete využít také toho, že se i na děti vztahuje povolená váha přepravovaného zavazadla 20 kg.

Štítky:
Letenky

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Letiště Praha: mikulášské prohlídky pro děti zdarma

  (16.11.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha připravilo na 2. prosince speciální odpolední a večerní mikulášské exkurze, které jsou navíc pro děti zdarma. Celkem patnáctkrát vyjede autobus s průvodcem do zákulisí pražského mezinárodního vzdušného přístavu na Ruzyni. Před odjezdem účastníky přivítá Mikuláš s čerty a anděly a dětem rozdá drobné dárky.

 • Wizzair nabízí slevu 20 % na všechny letenky

  (23.06.2009, Letenky levně) Maďarská nízkonákladová aerolinka Wizzair nabízí slevu 20 % na všechny své lety z Prahy. Pokud chcete tuto slevu využít, je nezbytné letenky zakoupit dnes nebo zítra (23. a 24. června) a termín odletu musí být do 27. března 2010.

 • bmibaby nabízí slevu 50% na letenky

  (25.02.2010, Akční letenky.cz) Chcete ušetřit na letenkách až polovinu? Pak si zarezervujte levné letenky s nízkonákladovou leteckou společností bmibaby právě teď! Slevu až 50% nabízí bmibaby na vybrané letenky pro období od března do května.

 • Ryanair nabízí slevu až 50% na letenky

  (30.07.2010, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Ryanair nabízí v rámci své akční nabídky tentokrát slevu 50%. Akce na letenky platí do úterý 3. srpna. Odlety jsou možné v období od 1. do 30. září 2010. Jaké letenky si můžete koupit za pár korun? Z Letiště Praha je to například linka Praha - Stockholm od 135 Kč.


Sponzorované odkazy


Letenky do Švédska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.