Letiště Katowice zaznamenalo růst počtu cestujících

06. 11. 2009     Akční letenky.cz

Letiště Katowice zaznamenalo růst počtu přepravených cestujících. Během měsíce října 2009 bylo totiž odbaveno 192 066 cestujících, tzn. o 3% více než ve stejném období minulého roku. Z tohoto počtu bylo v rámci pravidelné letecké dopravy odbaveno 147 973 osob, což znamená také 3% nárůst ve srovnání s říjnem 2008 roku.

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

 • Wizzair hlásí až pětinásobný růst přepravených cestujících

  (01.07.2010, Rádi cestujeme) Wizz Air, největší nízkonákladový letecký přepravce ve střední a východní Evropě, za prvních 6 měsíců přepravil téměř 340 000 pasažérů z/do České republiky, což představuje pětinásobný nárůst v porovnání s první polovinou loňského roku. Tento růst přitom ještě více podpoří ambici společnosti stát se v roce 2010 celkovým leaderem v oblasti nízkonákladových přepravců v České republice.

 • Ryanair omezuje růst na základnách v Británii

  (25.06.2009, Akční letenky.cz) I letecká společnost Ryanair už přiznala, že i na ni doléhá ekonomická krize a problémy v leteckém průmyslu. Aerolinka potvrdila, že omezuje růst na devíti leteckých základnách ve Velké Británii. Ředitel Ryanairu Michael O’Leary dává vinu turistické dani ve výši deset liber a monopolu na britských letištích, který způsobuje vysoké letištní poplatky.

 • Danube Wings realizuje meziroční růst

  (07.07.2010, Akční letenky.cz) Slovenský přepravce Danube Wings zaznamenává meziroční nárůst cestujících zejména na lince Bratislava - Košice. V prvním pololetí 2010 přepravila aerolinka více než 48 000 cestujících. Jen na lince Bratislava - Košice - Bratislava došlo při meziročním srovnání k nárůstu asi o 600 pasažérů.

 • Snížení počtu členů představenstva ČSA

  (16.10.2009, Akční letenky.cz) V návaznosti na restrukturalizační plán společnosti České aerolínie ČSA a úspory personálních nákladů i s ohledem na budoucí holdingové uspořádání společnosti dnes odpoledne schválilo Představenstvo Českých aerolinií snížení počtu členů na pět. Nová organizační struktura předpokládá vytvoření nové pozice člena představenstva zodpovědného za provoz, pod nějž se sloučí úseky letový, pozemní a technický.


Sponzorované odkazy


Letenky do Lotyšska

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.