Smart Wings zvýší frekvencí letů do Paříže

12. 01. 2010     Akční letenky.cz

Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings včera oznámila, že zvýší frekvence letů Praha – Paříž. Nově bude létat do Paříže celkem 13x týdně. Hlavním důvodem je podle Smart Wings velký zájem o hlavní francouzské město.

Štítky:
Smart Wings

Zdroj: Akční letenky.cz

Akční letenky - informace o akčních letenkách, nových trasách a novinkách v oblasti levných letenek.
http://www.akcniletenky.cz

Online rezervace letenek:

Reklama:
Hledáte levné letenky do Paříže? Vybírejte pohodlně online!
 • Smart Wings rozšiřuje frekvenci letů do Paříže

  (23.07.2010, Akční letenky.cz) Letecká společnost Smart Wings oznámila, že 0d 1. září 2010 přidává ke stávajícím letům Praha - Paříž operovaným dvakrát denně třetí frekvenci. Nová frekvence bude k dispozici od pondělí do soboty s výjimkou uterý.

 • Smart Wings: lety na Kanárské ostrovy i přes zimu

  (21.09.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost Smart Wings oznámila, že během zimní sezóny 2009/2010 přidá do svého letového řádu lety na Kanárské ostrovy. Levné letenky Praha – Las Palmas a Brno – Las Palmas budou operovány jednou za týden v sobotu, lety na z Prahy na Tenerife budou zajišťovány se stejnou frekvencí každý pátek.

 • Smart Wings zavádí novou linku Praha - Burgas

  (11.06.2009, Akční letenky.cz) Smart Wings zavádí novou linku z Prahy do bulharského Burgasu. Let bude operován každou neděli moderními letouny Boeing 737-800. Využijte pro svou dovolenou přímý let z Prahy za zajímavé ceny. Smart Wings nabízí na všech svých letech občerstvení zdarma. Všichni pasažéři Smart Wings mohou zdarma přepravit 5kg kabinového a 20kg odbaveného zavazadla.

 • Smart Wings zavede v létě šest nových linek

  (09.04.2009, Letenkář.cz) Nízkonákladové aerolinie Smart Wings, které provozuje česká společnost Travel Service, zavedou během letní sezony šest nových linek z Prahy. Nové lety Smart Wings zamíří do Středomoří. Polovina novinek připadá na Řecko, nové spoje budou létat do Soluně a na ostrovy Korfu a Zakynthos. Počátkem května zamíří letadlo Smart Wings poprvé do Neapole a o měsíc později začne společnost ...


Sponzorované odkazy