Letenky SkyEurope: Rezervuj 2 letenky a získej druhou zdarma

22. 08. 2008     Letenkář.cz

Plánujete využít v brzké době služeb SkyEurope Airlines? Pak třeba právě vy využijete nové akce na levné letenky SkyEurope. Stačí mezi 21. 8 – 25. 8. 2008 rezervovat současně 2 letenky a druhou dostanete zdarma. Tato akce SkyEurope se vztahuje na lety mezi 1. 9. 2008 – 28. 2. 2009 s tím, že jsou z ní vyloučeny lety v období 15. 12. 2008 – 11. 1. 2009 A samozřejmě, ještě je třeba k ceně připočíst ...

Štítky:
Akční letenky, SkyEurope

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Historie SkyEurope

  (22.06.2009, Akční letenky.cz) Nízkonákladová letecká společnost SkyEurope Airlines, a.s. byla založena na podzim 2001 a přepravovat cestující začala od 13.února 2002. Na letišti v Praze působila od roku 2006 a byla zde druhou největší leteckou společností. Jejími zakladateli byli Alain Skowronek a Christian Mandl.

 • Bratislavský soud povolil SkyEurope restrukturalizaci

  (20.07.2009, Akční letenky.cz) Bratislavský Okresní soud minulý týden povolil letecké společnosti SkyEurope restrukturalizaci. Určil pro SkyEurope také správce – advokáta Grisčíka, který bude dohlížet na další kroky společnosti. Co vlastně přinese povolení restrukturalizace SkyEurope? Pro aerolinku to znamená mnohonásobně lepší vyhlídky na přežití. Podle stránek SkyEurope to navíc přináší také řadu výhod pro zákazníky.

 • Nejlevnější letenky SkyEurope na jednom místě

  (04.03.2009, Letenkář.cz) Nebaví Vás se už probírat takřka nepřebernou nabídkou nízkonákladovky SkyEurope a zajímají Vás logicky jen ty skutečně nejlevnější letenky? SkyEurope jde vstříc požadavkům svých klientů a tak zavedl novou funkci Nejlevnější letenky. Vyberte si tedy svoji oblíbenou destinaci z nabídky SkyEurope a zjistěte, jaké jsou do ní nejlevnější letenky. Za tip na novinku v nabídce SkyEurope děkuji jednomu z čtenářů, který ...

 • SkyEurope zavedl Happy Hour na své letenky

  (15.10.2008, Letenkář.cz) Nízkonákladovka SkyEurope po nárazových akcích na letenky za snížené ceny přišel s novinkou a to pravidelnou „šťastnou hodinku“ (Happy Hour), kdy máte jedinečnou možnost nakoupit vybrane letenky SkyEurope za akční ceny. Happy Hour SkyEurope je vždy od pondělí do pátku mezi 12 a 13 hodinou. Zkuste tedy své štěstí a proberte se nabídkou letenek SkyEurope.


Sponzorované odkazy


Letenky do Albánie

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.