Aerolinky se dohodly na letech přes Atlantik

16. 08. 2008     Letenkář.cz

Britské aerolinky British Airways, americké American Airlines a španělská Iberia podepsaly dohodu o vytvoření aliance u letů mezi Severní Amerikou a Evropou.

Štítky:
British Airways, Iberia

Zdroj: Letenkář.cz

Online rezervace letenek:

 • Odbavení přes mobil na Letišti Praha Ruzyně

  (29.06.2009, Akční letenky.cz) Letiště Praha zavedlo novinku - systém, který aerolinkám umožní, aby se jejich cestující odbavili prostřednictvím mobilního telefonu nebo PDA zařízení. Jako první rozšířila své služby o odbavení přes mobil letecká skupina AIR FRANCE KLM. Od 26. června se pasažéři směřující do Amsterdamu dostanou do letadel s palubní vstupenkou na displeji telefonu.

 • Odbavení přes mobil na Letišti Praha nyní i s Lufthansou

  (09.07.2009, Akční letenky.cz) Odbavení přes mobil na letišti Praha Ruzyně nyní umožňuje i letecká společnost Lufthansa. Od 26. června 2009 se cestující mohou nově odbavovat právě pomocí mobilního telefonu. Jako první tuto službu zavedla letecká společnost Air France KLM, ihned po ní se připojila i aerolinka Austrian Airlines.

 • Aerolinky prodělaly přes osm miliard dolarů

  (03.03.2009, Letenkář.cz) Světové aerolinky loni prodělaly více než osm miliard dolarů. Vyplývá to z údajů, které zveřejnila Mezinárodní asociace pro leteckou dopravu (IATA). Ta původně odhadovala, že loňská ztráta aerolinek činila pět miliard dolarů. Aerolinky loni poškodil nejprve prudký nárůst cen ropy, později pak globální finanční a ekonomická krize, jež výrazně snížila poptávku po letecké přepravě. V samotném čtvrtém čtvrtletí, ...

 • Ryanair do konce roku skončí s odbavením na letišti

  (24.02.2009, Letenkář.cz) Největší evropská nízkonákladovka Rynar chce do konce roku 2009 zrušit všechny své odbavovací přepážky na letištích. Své palubní vstupenky si budete muset poté vytisknout jen a pouze doma. Jediné, co Rynar ponechá bude přepážka, kde si budete moci zanechat svá zavazadla, vše tatní půjde přes internet. Podle mluvčího Ryanairu Stephena McNamary se přes internet odbavují už ...


Sponzorované odkazy


Letenky do Mexika

Štítky

Zobrazit všechny štítkyUžitečné odkazy

Diskuze na Airways.cz
Diskuze o letenkách a aerolinkách.
PRG.aero
Oficiální web pražského letiště.
Letecká doprava
Letenky a letecká doprava v katalogu InFirmy.cz.
Nepravidelná slovesa
Před cestou si zopakujte anglická nepravidelná slovesa.
Levné letenky
Letenky do celého světa na Letuška.cz.